Nová prodejna dm drogerie mark otevře 25. března své dveře zákazníkům v Čestlicích

162 zobrazení

Společnost dm drogerie markt otevírá ve čtvrtek 25. března v 8 hodin novou prodejnu v obchodním centru Spektrum Čestlice, které se nachází v Obchodní ulici 329.

Prodejna dm v nejnovějším designu nabídne zákazníkům přes 410 metrů čtverečních prodejní plochy. Otevřená bude od pondělí do neděle, vždy od 8 do 21 hodin.

Pro naše zákazníky jsme si k příležitosti otevření nové prodejny přichystali malé překvapení. Ve dnech 25. a 26. března nakoupí o 20 % levněji. Navíc k nákupu zdarma získají pevnou dm tašku, ve které nákup pohodlně odnesou. Vybírat mohou z bohatého sortimentu, který zahrnuje všechny oblasti péče o krasu a zdraví,“ říká Jiří Peroutka, manažer komunikace dm.

V prodejnách dm mohou zákazníci vybírat z produktů oblíbených privátních, exkluzivních i dodavatelských značek. Produkty, které jsou šetrné k životnímu prostředí, pak snadno najdou díky označení zelenými cenovkami. Během nákupu jsou zákazníkům k dispozici dm lupy, které jsou připevněné na nákupních vozících a usnadní čtení malých písmen na výrobcích. Zákazníkům prodejny je také k dispozici zákaznické WC.

Zdroj a foto: dm drogerie markt