Moderní interiér v novém designu

Připravte se na novou sezonu!

Kancelářím a školám brzy začnou letní prázdniny, a to je pro vás signál, abyste se začali připravovat na novou sezonu. Přineste do kanceláří a škol závan čerstvého vzduchu, nabídněte spoustu inovativních možností a začněte znovu s novými produkty roku 2022.

Skvělé prostředí

Inspirující a inovativní prostředí je důležité pro efektivní činnost a výrazně zvýší produktivitu. Jednoduše zorganizujte prostor. Našimi stěnami si prostor rozdělte a stojany na brožury zaručí, že nikde nebude nepořádek. Díky možnosti vlastního designu a tisku můžete ve stávajících místnostech vytvořit zcela nové prostředí.

Dřevěná kolekce

Zútulněte kanceláře a školy doplněním prvků z dřevěné kolekce. Od dřevěných rámů po dřevěná áčka, která dodají nádech přírody. Vyberte si to, co právě potřebujete. Od dřevěných stojánků přes dřevěné rámy k zavěšení na stěnu po áčkové stojany, které můžete umístit na podlahu. Spousta možností, jak zprostředkovat pocit z opravdového dřeva.

Nový, novější, nejnovější

Showdown Displays v roce 2022 rozšířil své již tak bohaté portfolio o nové výrobky, které se skvěle hodí pro kanceláře a školy. Zamykatelné vitríny v nové, stylové antracitové barvě. Nebo si představte kombinované tabule korek /whiteboard. Skvělé jak pro připínání, tak pro psaní vzkazů. Vyberte si design, který nejvíc vyhovuje vám i klientům: od tradičního po robustní. Protože má společnost Showdown Displays vlastní výrobu a tiskové centrum v České republice, může dodávat mnoho svých produktů v krátkých dodacích lhůtách. Můžete se tedy spolehnout, že bude vše připraveno v ten správný čas!

Získejte lesk

Nezapomínejte, že pomocí vašich tisků můžete zanechat ohromující dojem. Pro vytvoření oblíbené atmosféry použijte textilní rámy. Pověste svůj motiv na stěnu či na strop, nebo jej postavte do středu místnosti. Chcete rozdělit prostor na menší místnosti? Použijte designové příčky a vytvořte zákoutí, kde můžete sedět a pracovat nebo studovat ve vlastní bublině.

Přesvědčte se, že je to fantastické místo, kde se můžete současně soustředit i relaxovat!

Zde je váš prostor!

Inspirovalo vás vytvoření svěžího prostoru? Získejte ho!

Potřebujete více informací? Obraťte se na náš tým obchodních zástupců, který pro Vás najde to nejlepší řešení. Podívejte se na náš celkový sortiment na jansen-display.cz.

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři