McDonald’s spouští službu McWalk

4269 zobrazení

Společnost McDonald’s přizpůsobuje svoje restaurace i pro pěší zákazníky v situaci povinně uzavřených restaurací. I když mohou zákazníci produkty od restauračního řetězce zakoupit díky službám McDrive a McDelivery, přibyla během posledních dnů také novinka v podobě McWalk. Jedná se o novou variantu výdeje ze speciálně upravených okýnek pro pěší zákazníky. Aktuálně McWalk nabízí 56 restaurací McDonald’s napříč Českou republikou a další přibývají.

McWalk je služba, která splňuje vysoké bezpečnostní a hygienické standardy. „Poptávka po našich produktech je velká i během uzavřeného interiéru našich restaurací. Ne každý zákazník k nám může přijet autem a z bezpečnostních důvodů neumožňujeme, aby si mohli chodci vyzvednout jídlo přes McDrive. Proto jsme proaktivně zareagovali a zpřístupnili jsme Mekáč pro všechny zákazníky za podmínky dodržení přísných bezpečnostních i hygienických standardů,“ říká Zuzana Svobodová, ředitelka PR a komunikace společnosti McDonald’s.

Původně skleněné vstupní dveře do restaurace McDonald’s jsou pro účely McWalk doplněné o speciální okénko pro objednávku a výdej jídla a nápojů. U jednoho ze dvou okének si zákazník jídlo objedná a zaplatí, u dalšího mu jídlo předa druhý zaměstnanec. Pokud to technické možnosti nedovolí a vše probíhá v rámci jednoho okénka, dodržuje se bezkontaktní výdej, to znamená, že zákazník si pro svou objednávku přichází až ve chvíli, kdy je zaměstnance v bezpečné vzdálenosti. „V rámci přizpůsobení služeb pro pěší zákazníky je pro nás stále prioritou jejich bezpečnost a také dodržování vydaných vládních opatření. Pevně věříme, že novou službu McWalk zákazníci ocení. Těšíme se ale zejména na den, kdy je budeme moct s úsměvem přivítat i uvnitř našich restaurací,“ dodává Zuzana Svobodová.

Zdroj a foto: McDonald’s