Majitel značky BANDI děkuje zdravotníkům a věnuje jim dárek ve formě slevy 50 procent

Začátkem října začala česká módní značka Pánské obleky BANDI vysílat na televizních obrazovkách upřímné poděkování majitele značky lékařům a zdravotníkům za jejich obětavou a náročnou práci. Jako poděkování Andrej Bandi Vámoš věnuje lidem v těchto profesích dárek ve formě 50% slevy na nákup značkové módy BANDI. Tento dárek mohou zdravotníci využít v období od 11. do 25. října letošního roku.

Proč Bandi odměňuje lékaře a zdravotníky?

„Zdraví. Každý z nás si ho přeje a každý ho potřebuje. Když přijde nemoc či úraz, připadá nám samozřejmé obrátit se na lékaře. Lékaři, zdravotní sestry, sanitáři a další odborný personál pak o nás pečují. Naše zdraví a někdy i životy doslova závisí na jejich dobře odvedené práci, která je velice náročná. Bohužel často společností nedoceněná,“ vysvětluje majitel společnosti Andrej Bandi Vámoš.

„Tento stav si dobře uvědomuji a rád bych lékařům i zdravotníkům vyjádřil úctu a respekt. Proto jim jako dárek věnuji slevu, za kterou si v prodejnách BANDI nakoupí oblečení a mohou tak udělat radost sobě nebo svým blízkým,“ dodává majitel módní značky Pánské obleky BANDI.

 

Ve značkových prodejnách BANDI nakoupí v termínu od 11. do 25. října se slevou 50 % všichni lékaři, sanitáři a zdravotní personál. Pokud přijdou do prodejny lékařky, sestry či sanitářky se svým mužem, synem, tátou nebo bratrem, mají ideální příležitost vybrat pro ně oblečení. Počínaje pánským oblekem, přes košile, kalhoty až po módní obuv. Zároveň mohou všichni zdravotníci tuto příležitost využít i k nákupu vánočních dárků pro své blízké a ušetřit tak až několik tisíc korun.

 

Příklad slevy:

Cena pánského obleku: 7.990 Kč

Dárek – 50% sleva: 3.995 Kč

Zdravotníci ušetří: 3.995 Kč

Běžně při nákupu společenského oblečení, například na ples, zaplatí zákazník za pánský oblek s košilí a kravatou 11.948 Kč. S využitím této mimořádné slevy nyní ušetří polovinu ceny, tedy 5.974 Kč. Navíc může využít služeb odborné krejčové, která přímo na prodejně upraví vybraný oblek přesně na míru.  

Informace o podmínkách mimořádného poděkování najdete na oficiálním webu značky. Video s poděkováním, kterým provází Petr Štěpánek, herec a tvář značky Pánské obleky BANDI, je možné zhlédnout ZDE.

https://www.bandi.cz/majitel-modni-znacky-bandi-dekuje-lekarum-a-zdravotnikum/?utm_source=bandi&utm_medium=hp_slider&utm_campaign=izs_zdravotnici

Zdroj a foto: BANDI

 

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010