McDonald’s rozšiřuje spolupráci s aplikací pro doručování jídla Bolt Food

Bolt Food začne doručovat jídla z restaurací McDonald’s nabízejících službu McDelivery v řadě českých a moravských měst, např. v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci nebo Českých Budějovicích.  Po Praze slibují kurýři se zelenou termotaškou doručit objednávku do pouhé čtvrt hodiny.

Platforma Bolt a síť restaurací McDonald’s rozšiřují svou spolupráci zahrnutím aplikace Bolt Food do služby rozvozu McDelivery. Výrazně se tím rozšíří počet restaurací McDonald’s, ze kterých si bude možné objednat prostřednictvím aplikace Bolt Food. Například Olomoučtí si budou moci objednat ze tří restaurací McDonald’s, ze kterých služba Bolt Food dosud nedoručovala, a v Ostravě se bude celkem jednat o pět nových restaurací. V obou městech si uživatelé služby mohou v rámci promo akce objednávat u McDonald’s se slevou až 30 procent.

Uživatelé aplikace Bolt Food v hlavním městě se mohou těšit na rychlejší doručení: partnerští kurýři Bolt Food obyčejně dováží do pouhých 25 minut, ovšem hustota sítě restaurací McDonald’s v Praze dovolí službě Bolt Food dále snížit čas doručení z pražských restaurací McDonald’s na nevídaných 15 minut.

„Máme radost, že se rozšiřuje počet restaurací McDonald’s dostupných na naší platformě. Jejich menu se totiž nesestává jen z burgerů a hranolek, ale  najdete zde saláty, vegetariánské pokrmy nebo dezerty.  Že nyní bude nabídka McDonald’s snadněji a rychleji k dispozici přes Bolt Food je proto velkou přidanou hodnotou pro naše zákazníky,” říká Marek Maxa, manažer Bolt Food pro Českou republiku.

Zájem o rozvoz jídla prostřednictvím služby McDelivery dlouhodobě roste, a to již od chvíle, kdy jsme ji v roce 2018 spustili. Pro naše zákazníky chceme být snadno dostupní, s čímž nám právě McDelivery významně pomáhá. Jsme rádi, že si naše jídlo budou moci užít také zákazníci společnosti Bolt Food,” uvádí Jaroslav Sedláček, provozní ředitel McDonald’s ČR/SR.

Aplikace Bolt Food je dostupná na Google Play i App Store a umožňuje sledovat celý proces objednávky od jejího doručení restauraci přes vyzvednutí kurýrem po zazvonění u zákazníkova domovního zvonku. Kromě jídel z restaurací rozváží i potraviny z obchodů včetně pekařství a cukráren, ale také z vináren nebo květinářství. V současnosti je dostupná v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci a Plzni.

Zdroj a foto: Bolt Food

 

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010