Lidl zahájil stavbu nové prodejny v Českých Budějovicích

128 zobrazení

Společnost Lidl zahájila ve středu 24. března stavbu nové prodejny v Českých Budějovicích. Ta se bude nacházet v ulici Rudolfovská. Celkově již čtvrtá prodejna v  metropoli Jihočeského kraje zaujme jak moderním architektonickým pojetím, tak vzdušným a velkoryse pojatým vnitřním prostorem. První zákazníky prodejna přivítá již na podzim tohoto roku.

Nová prodejna v ulici Rudolfovská nabídne zákazníkům na prodejní ploše o velikosti přes 1100 m2 komfortní nakupování. K příjemnému nákupu dopomohou také dostatečně široké uličky a pokladny s velkou odkládací plochou. Součástí připravované prodejny bude i pekárna, díky které návštěvníci v nabídce naleznou dostatek čerstvého pečiva. Samozřejmostí jsou úseky čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin či mléčných výrobků.

U prodejny bude zákazníkům k dispozici prostorné parkoviště o kapacitě 95 parkovacích míst. Pro komfortnější parkování bude navíc vybaveno místy o šířce 2,70 m. Speciálně vyčleněna parkovací místa zde naleznou také rodiny s dětmi a pro majitele elektromobilů připravujeme nabíjecí stanici. V neposlední řadě myslíme také na zaměstnance, pro které bude k dispozici dostatečné zázemí,“ doplnil mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

Důležitým aspektem nové budovy je i její ekologická šetrnost. K ochraně životního prostředí přispějí lepší tepelně-izolační vlastnosti budovy, efektivní systém podlahového vytápění a chlazení a použití ekologických chladicích technologií. V rámci interiéru prodejny i na parkovišti bude využito úsporné LED osvětlení.

Otevření nové prodejny je plánováno již na podzim tohoto roku.

Zdroj a foto: Lidl