Lidl vyplatí zaměstnancům v prodejnách a logistických centrech mimořádné odměny v celkové hodnotě 37 milionů Kč

476 zobrazení

Společnost Lidl si velice váží svých zaměstnanců, proto jim za jejich obdivuhodné pracovní nasazení v tomto náročném období vyplatí mimořádné odměny. Zaměstnanci v prodejnách a logistických centrech obdrží s březnovou mzdou odměnu až 4 000 Kč. Společnost Lidl tak jednorázově investuje do svých zaměstnanců celkem 37 milionů korun.

Výše odměny se bude odvíjet od počtu odpracovaných hodin, přičemž zaměstnanec může obdržet až 000 Kč. Odměna bude vyplacena společně se mzdou za měsíc březen a týkat se bude také brigádníků.

Velice si vážíme usilovné práce našich kolegyň a kolegů, kteří v tomto náročném období zajišťují plynulý chod našich prodejen a logistických center. Současně vnímáme, že i když aktuální situace i vládní opatření mají dopad na jejich pracovní podmínky, odvádí skvělou práci,“ popisuje rozhodnutí o mimořádné odměně tiskový mluvčí Tomáš Myler.

Společnost Lidl ocenila úsilí zaměstnanců také v minulém roce, kdy pracovníci obdrželi finanční odměny a benefity. Získali tak vitaminové a vánoční balíčky, mimořádný příspěvek na stravné či například ovoce na pracovišti. Celkově tak společnost Lidl s aktuální odměnou investovala více než 135 mil. korun.

Zdroj a foto: Lidl