Lidl ve Sviadnově přivítá v pondělí první zákazníky

112 zobrazení

Společnost Lidl otevírá v pondělí 22. března novou prodejnu v ulici Horní ve Sviadnově. Zákazníky čeká vzdušný a velkoryse řešený vnitřní prostor s dostatkem denního světla, díky kterému bude nakupování na prodejní ploše o velikosti přes 1400 m2 velice komfortní. Návštěvníci jistě ocení také široké uličky či pokladny s velkým odkládacím prostorem.

Další prodejna v Moravskoslezském kraji přinese zákazníkům příjemné a pohodlné nakupování od začátku až do konce. V nové prodejně ve Sviadnově rozhodně nebudou chybět velké úseky čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin či mléčných výrobků. Díky pekárně, která je součástí prodejny, bude také k dispozici široký výběr čerstvého pečiva. Zákazníci mohou v rámci nové prodejny využít i WIFI připojení zdarma či si zpříjemnit nákup lahodnou kávou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl.

U prodejny samozřejmě nechybí ani prostorné parkoviště, které nabízí rozšířená parkovací stání o šířce 2,70 m až pro 123 automobilů včetně vyhrazených parkovacích stání pro rodiny s dětmi. Aby zákazníci našli vždy místo k zaparkování, je parkoviště současně vybaveno závorovým systémem. Pro majitele elektromobilů bude připravena nabíjecí stanice.

První den otevření nové prodejny ve Sviadnově je navíc spojen s podporou místní Mateřské školy Pohoda. V pondělí ji mohou podpořit všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč. Společnost Lidl školce daruje z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den částku 50 Kč. Za vybrané peníze školka pořídí venkovní učebnu pro děti,“ dodává mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

Prodejna bude otevřena denně od 7 do 21 hodin, v neděli pak od 8 do 21 hodin.

Zdroj a foto: Lidl

RELATED ITEMS