Lidl v Lovosicích se po modernizaci opět otevře zákazníkům

V sobotu 22. srpna 2020 se prodejna Lidl na ulici Tovární v Lovosicích opět otevře zákazníkům. Stane se tak zhruba po pětitýdenní modernizaci, díky které bude nakupování zásadně komfortnější. Návštěvníci se mohou těšit nejen na vylepšený interiér a nové pokladny s velkým odkládacím prostorem, ale také na zrekonstruované venkovní parkoviště. Samozřejmostí jsou velké úseky vždy čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin, mléčných výrobků a pečiva.

Znovuotevřená prodejna nabídne zákazníkům jednoznačně modernější prostory. Novinku představují široké uličky a velký odkládací prostor u pokladen. Příjemný pocit z nákupu pak umocní dřevěné prvky sjednocené v dekoru světlého dubu a úsporné LED osvětlení. Kromě interiéru došlo také k venkovním úpravám. Prodejna se může pyšnit novou fasádou včetně zrekonstruovaného parkoviště se speciálně vyčleněnými místy pro rodiny s dětmi a novým osvětlením.

Modernizací našich prodejen chceme zákazníkům nabídnout komfortnější nakupování od začátku až do konce jejich návštěvy. Věříme, že zákazníci změnu uvítají. Navíc je v rámci znovuotevření pro návštěvníky připravena speciální akce s výhodnějšími cenami vybraných produktů,“ uvedla mluvčí společnosti Lidl Iveta Barabášová.

Prodejna bude opět otevřena denně od 7 do 20 hodin, v neděli pak od 8 do 20 hodin.

Zdroj a foto: Lidl

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři