Lady Gaga vystoupí na on-line vystoupení exkluzivně pro Westfield

Lady Gaga představí fanouškům své nové jazzové album na on-line vystoupení exkluzivně pro Westfield.

Nové album Lady Gaga Love For Sale, které obsahuje sérii jazzových duetů s Tonnym Bennettem, si mohou zákazníci Westfield po celém světě poslechnout na exkluzivním on-line vystoupení ještě před jeho oficiálním uvedením na trh.

On-line streamované vystoupení proběhne ve čtvrtek 30. záříRegistrovat se na něj zájemci mohou na stránkách Live.Westfield.com už nyní.

Ve 21 centrech Westfield v USA, Velké Británii a Evropě včetně Westfield Chodov si on-line vystoupení fanoušci budou moct užít v interaktivních fanzónách na velkoformátových obrazovkách v maximální zvukové i obrazové kvalitě.

Vstupenky do fanzóny ve Westfield Chodov s celkovou kapacitou 400 osob budou k dispozici od 17. září pro členy věrnostního programu Westfield Club a od 20. září i pro další fanoušky Lady Gaga.

„Moc ráda zpívám jazzovou hudbu a těším se, až si všichni poslechnou mé nové album Love For Sale s Tonym Bennettem. Jsem vděčná společnosti Westfield, že mi pomůže přiblížit se fanouškům a mé vystoupení jim po celém světě zprostředkovat právě v době, kdy nemohu cestovat já za nimi,“ vysvětluje Lady Gaga.
Zdroj a foto: Unibail-Rodamco-Westfield

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010