Krajanka přichází na trh s novinkami pro každé ráno

Po období štědrosti přichází období novoroční, kdy si s novou silou a vírou řada z nás čistí nejenom staré záležitosti, ale dochází rovněž k očistě těla. Předsevzetí o tom, že je potřeba zbavit se přebytečných kil, patří mezi ta nejčastější. Nejde ani tak o to nejíst, jako spíše o to, co jíst. Novinka značky Krajanka Každé ráno jogurtový nápoj a Každé ráno jogurt je vhodnou alternativou ke zdravějšímu jídelníčku. Nápoje v příchutích natur, broskev s maracujou a jahoda výborně chutnají. Jedná se o chutnou svačinku jak pro dospělé, tak pro děti. Bílé jogurty je pak možné použít také v kuchyni. Výrobky Krajanka Každé ráno jsou zkrátka vhodné na každý den. Zákazníci Krajanku Každé ráno dobře poznají, a to podle typicky malovaného obalu, symbolizujícího tradici a kvalitu v podobě čisté přírody a české krajiny.

Značka Krajanka zahrnuje celou řadu výrobků. Jedná se o jeden z nejdůležitějších a nejúspěšnějších brandů naší firmy,“ říká Martin Kincl, marketingový manažer značky Krajanka. „Nyní ho opět rozšiřujeme, a do nového roku vstupujeme s novinkou Každé ráno. Tento podbrand je rovněž, jako i celá řada značky Krajanka, vyráběn podle tradičních receptur a z kvalitních ingrediencí. Volba příchutí u jogurtových nápojů byla jasná. Jahoda, která Čechům nejvíce chutná, přírodní, a broskev s maracujou pro oživění sortimentu,” dodává Martin Kincl.

Každé ráno jogurtový nápoj je k dostání v praktickém obalu, který se dá kdykoli znovu uzavřít. Je vhodný i pro školáky, kteří tak doplní během dne nejenom vitamíny, ale i tekutiny. Balení připomíná láhev na pití a vejde se do každé aktovky, batohu nebo do kabelky. Zákazník může jogurtový nápoj zakoupit v příchutích natur, jahoda nebo broskev s maracujou. Doporučená maloobchodní cena tohoto produktu, o objemu 283 ml, je 19,90 Kč.

Zdroj a foto: ALIMPEX FOOD

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010