Knihy Dobrovský zařazují do svého sortimentu vína značky Mucha

Jak jinak si vychutnat oblíbenou knihu než se sklenkou lahodného vína v ruce? Nyní budou mít zákazníci Knihy Dobrovský jedinečnou příležitost sáhnout po obojím na jednom místě. Knihy Dobrovský se spojily se společností Soare sekt a.s. a na svém e-shopu nabídnou exkluzivní edici sektů a odrůdových vín inspirovaných tvorbou Alfonse Muchy.

Zákazníci Knihy Dobrovský budou moci vedle knížek vybírat z nabídky stylových sektů z kolekce d´Alfons Mucha, které obsahují jak alkoholické, tak nealkoholické varianty. Sortiment je doplněn o jedinečnou kolekci tichých odrůdových vín ART DU VINS inspirovanou každodenním bytím, tvořivostí a úspěchem Alfonse Muchy během jeho působení ve Francii. „Máme velkou radost z navázání spolupráce se společností Soare sekt a.s., díky níž můžeme našim čtenářům nabídnout unikátní možnost koupit si k dobré knížce i kvalitní víno. Toto partnerství pro nás znamená propojení klasické značky a kulturní tradice. Mnoho našich čtenářů si rádo dopřeje dobré víno k četbě, proto zařazení právě vín do nabídky pro nás bylo logickým krokem,“ říká Adam Pýcha, ředitel e-commerce a marketingu Knihy Dobrovský.

Vína pocházejí z prémiových vinařských oblastí a podléhají nejnovějším trendům v oblasti zpracování hroznů i samotné výroby vína. Všechny produkty z elegantní řady ART DU VINS jsou typické svojí ovocnou svěžestí. „Naše produkty vynikají nejen skvělými chuťovými kvalitami, ale také na první pohled zaujmou neotřelým designem každé láhve, který čerpá
z Muchovy nadčasovosti a smyslu pro styl a krásu.
Velmi nás těší, že společnost Knihy Dobrovský exkluzivně zařadila do svého sortimentu právě odrůdová vína a sekty z naší kolekce,“ říká Zdzisław Tadeusz Dalecki, ředitel společnosti Soare sekt a.s.

Letos v červenci uplynulo 160 let od Muchova narození.Velmi si vážím dlouholeté spolupráce naší nadace se společností Soaré sekt a těší mě, že kolekce našich vín rozšíří sortiment Knihy Dobrovský. Naše rodina a svět dobrého vína patří k sobě po staletí. První zmínka o něm totiž sahá až do patnáctého století, konkrétně do roku 1488, kde Voršila Muchapeková „poručila vinohrad v Rovni strýci svému Muchovi a k tomu tři drejlinky vína“. Můj dědeček Alfons Mucha prožil mnoho krásných časů s oblíbenou knihou a sklenkou dobrého vína v ruce,“doplnil k navázání nové spolupráce John Mucha, prezident Mucha Foundation.

Novou nabídku vín značky Mucha naleznou zákazníci na e-shopu Knihy Dobrovský od 5.8.2020.

Zdroj a foto: Knihy Dobrovský, koláž: redakce

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010