Kaufland v Ústí nad Labem – Všebořicích slaví 10 let

První zákazníky přivítal Kaufland ve Všebořické ulici již v červenci 2011 a po celou dobu své existence jim nabízí příjemné zázemí pro snadné nakupování pod jednou střechou a v nejvyšším hygienickém standardu. Desetileté jubileum prodejna oslavila ve středu 28. července, zákazníci se však mohou těšit na řadu překvapení po celý týden. „Dlouholeté přízně našich zákazníků si moc vážíme a chceme jim poděkovat. Připravili jsme pro ně proto týdenní narozeninovou akční nabídku napříč celým sortimentem,“ říká Renata Maierl, tisková mluvčí obchodního řetězce.

Moderní nákupní prostředí doplňují čerstvé pulty se sýry a lahůdkami či masový pult nabízející mimo jiné maso z vlastního masozávodu Kauflandu v Modleticích. Velké oblibě se těší také oddělení ovoce a zeleniny nebo úsek s širokým sortimentem pečiva, které je z hygienických důvodů trvale zakryto plexisklem. „Vnímáme rostoucí zájem o čerstvé výrobky a moc nás těší, že našim zákazníkům můžeme nabídnout to nejlepší od lokálních farmářů, pěstitelů nebo pekařů,“ zmiňuje Renata Maierl. Na své si přijdou také příznivci zdravé výživy, vegetariáni či zákazníci s potravinovými intolerancemi, kteří v prodejně najdou pestrý výběr produktů v bio kvalitě, bez lepku i bez laktózy.

V den narozenin obdržel každý zákazník jako poděkování za nákup nad 100 korun čokoládu, děti si navíc užily zábavu na skákacím hradu. Držitelé věrnostní karty K-Card během celého týdne za nákup nad 500 korun získají ještě slevu 10% na další nákup.

Zdroj a foto: Kaufland

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Podporujeme