PENNY, hrajeme si hezky česky

PENNY HRA je zpět! Oblíbená hra pro věrné zákazníky se vrací a až do konce srpna nabídne nejatraktivnější výhry od svého vzniku před třemi roky. Tentokrát budou zákazníci hrát o 10 elektrokol, přes 400 000 korun v dárkových kartách a více než 200 000 produktů a věcných cen ze sortimentu PENNY!

PENNY hru může hrát téměř každý. Co je pro to potřeba udělat? Mít mobilní telefon s internetovým připojením, spustit hru na webových stránkách řetězce, zaregistrovat se svým číslem mobilního telefonu a vytočit tři stejné symboly. Z jednoho telefonního čísla lze hrát 1x denně o výhru v podobě produktů ze sortimentu PENNY nebo o dárkové karty v hodnotě 100 Kč či 500 korun.

Kdo navíc zadá číslo své digitální PENNY karty, může hrát až 2x denně PRÉMIOVOU HRU a získat tak šanci na výhru jednoho z 10 elektrokol či dárkové karty v hodnotě 10 000 Kč na nákup v PENNY.

Penny hru bude možné hrát každý den v období od 29. 7. 2021 do 1. 9. 2021.

Na 1 registrační číslo PENNY karty hraje vždy jen 1 telefonní číslo. Dárkové karty, věcné výhry a elektrokola obdrží výherci na jimi uvedenou adresu. Více informací a pravidla soutěže naleznete na stránkách řetězce.

Zdroj a foto: PENNY Market