Kaufland sklízí s autokinem v Brně úspěch

Špičkový sortiment a velký výběr slev už nejsou tím hlavním magnetem. Do Kauflandu se v Brně jezdí také za kulturním zážitkem. Přední obchodní řetězec společně s vedením města připravil autokino na parkovišti u obchodu v Bohunicích. A zájem je enormní. „Na film Joker přijelo přes 200 lidí ve 120 autech. Někteří dorazili i bez vozidla,“ prohlásila Renata Maierl, mluvčí společnosti Kaufland. Filmový měsíc nekončí, již tento čtvrtek bude možné vidět jeden z nejúspěšnějších domácích dokumentů V Síti, konec léta pak odlehčí komedie Vlastníci.

Stačí přijet po 22:00 hodině, naladit v autorádiu požadovanou frekvenci a v pohodlí svého vozu se dívat na aktuální filmové hity. Unikátní možnost mají návštěvníci brněnského Kauflandu, kteří si již každý čtvrtek zvykli dorazit na parkoviště s nainstalovaným velkoformátovým plátnem. Vstupné není žádné, při vjezdu jen hostesky nabídnou občerstvení.

Vše odstartovaly v prvním srpnovém týdnu 3Bobule, o posledním čtvrtku se promítal Joker. V obou případech se parkoviště zcela zaplnilo. „Jsme moc rádi, že s nápadem sklízíme skvělé ohlasy,“ prohlásila mluvčí Renata Maierl. „Také na tento čtvrtek jsme se rozhodli divákům sledování zpříjemnit a zakoupit si mohou drobné občerstvení v podobě popcornu, sušenek či nealkoholických nápojů.“

A má Kaufland v plánu zavádět autokino také u svých dalších prodejen? Možnosti jsou, vždyť u některých z nich vybudoval dokonce komunitní zahrady nebo hmyzí hotely. Navíc v České republice disponuje přední obchodní řetězec více než 130 prodejnami. „V současné době o tom ale neuvažujeme. Pokud se vše povede, rádi bychom pokračovali v tradici autokina v Bohunicích,“ upřesnila mluvčí Maierl.

Zdroj a foto: Kaufland