Kaufland a jeho zaměstnanci přichází s neobvyklým adventním kalendářem

Obchodní řetězec Kaufland letos poprvé v historii připravil pro veřejnost nevšední přání formou adventního kalendáře. Každý den v prosinci popřeje krásné Vánoce a šťastný nový rok osobně některý ze zaměstnanců řetězce nebo jeho partnerů.

Od 1. do 24. prosince se tak zákazníci budou moci setkávat nejen s těmi, které v průběhu celého roku vídají v prodejnách po celé České republice, ale také se zaměstnanci z různých oblastí nebo i hokejisty, jež Kaufland dlouhodobě podporuje. Jako poslední se svým přáním na Štědrý den vystoupí Jaromír Jágr.   “Tímto adventním kalendářem chceme v současné obtížné době našim zákazníkům osobně poděkovat za jejich přízeň a popřát jim radostné Vánoce a co nejhezčí rok 2022,” vysvětluje tisková mluvčí Kauflandu Renata Maierl.

S osobním přístupem k zákazníkům společnost Kaufland přistupuje v marketingových sdělení již delší dobu. Nejen v tomto adventním kalendáři vystupují skuteční zaměstnanci, ale setkáte se s nimi i v jiných kampaňových materiálech – na online, v televizních spotech nebo POS materiálech.

Přání se budou denně objevovat formou sponzorského vzkazu v hlavním vysílacím čase nejen v televizi, ale také na sociálních sítích obchodního řetězce.

Zdroj a foto: Kaufland