Již třetí pražský hypermarket Albert se představil v novém – tentokrát v Nových Butovicích

2252 zobrazení

Albert v pražském obchodním centru Galerie Butovice otevřel po modernizaci ve středu 16. října. Letos jde již o pátý hypermarket představený po kompletní modernizaci. Proměnou do konce roku projdou ještě další čtyři velké obchody. Nový koncept obchodu klade důraz na pohodlí zákazníků, rychlost nákupu a čerstvost. Týden po otevření prodejny pro zákazníky vedení Alberta slavnostně poděkovalo týmu prodejny a dodavatelům, a to i za účasti nových členů exkluzivního Klubu 25, tedy zaměstnanců, kteří letos v Albertu slaví čtvrtstoletí.

„Butovický hypermarket je letos již pátým z devíti hypermarketů, který představujeme v novém. Kompletní proměnou letos prošly naše velké obchody také na pražském Zličíně a Hostivaři, v Jihlavě a Chebu,“ říká Petr Pavlík, senior vice president pro marketing, obchod a podporu prodeje obchodů Albert a dodává: „Modernizace čeká ještě naše hypermarkety v Ostravě, Brně, Táboře a v Karviné.“

Při modernizaci přenáší Albert do svých obchodů po celé republice nejúspěšnější prvky a celkový styl z Albertu na Chodově, který získal v Diamantové lize kvality ocenění nejlepšího obchodu v Česku. „V nových obchodech klademe velký důraz na čerstvost, zdravý sortiment, pohodlí a rychlost nákupu a snažíme se naše zákazníky inspirovat svěžími nápady,“ dodává Petr Pavlík.

Moderní obchod láká více zákazníků

Hypermarket v pražském obchodním centru Galerie Butovice obslouží každý týden desetitisíce zákazníků. Již v prvním týdnu po otevření zaznamenal zvýšený zájem zákazníků. Právě jejich přání byla určující pro proměnu prodejny.

Otevřený koncept ve stylu farmářského tržiště se zaměřuje na nabídku produktů zdravého životního stylu, které ocení zákazníci jak během rychlého nákupu o polední pauze, tak při pravidelných rodinných nákupech.

Čtvrtstoletí u Alberta

Proměnou prošlo také zázemí prodejny, tedy prostory pro sedm desítek zaměstnanců, kteří mají na starosti každodenní chod prodejny. Týden po otevření obchodu pro zákazníky vedení společnosti poděkovalo všem týmům, které se na modernizaci podílely.

Slavnostní akce se zúčastnily také tři desítky zaměstnanců Alberta, které letos vstupují do exkluzivního Klubu 25. Ten Albert otevřel loni pro zaměstnance, kteří u něj působí již čtvrtstoletí. Třicítka pracovníků z Čech i Moravy se sjela do Prahy na dvoudenní bohatý program, který pro ně Albert připravil, a to včetně slavnostního večera a předávání cen na Novoměstské radnici v Praze.

Zdroj a foto: Ahold