Hypermarket Albert v ostravské Dubině prošel remodelingem

Ostrava patří mezi město s nejvíce remodelovanými prodejnami Albert v republice v letošním roce. Poslední kompletně modernizovaný hypermarket na periferii města patří mezi ty největší. Prodejna prošla kompletní přestavbou od podlahy, nábytku až po uspořádání. Zákazníci ocení její přehlednost, vzdušný moderní vzhled a širokou nabídku čerstvého sortimentu. Zároveň zde najdou mnoho inovací a vybavení, které pomáhá šetřit energii a životní prostředí.

Hypermarket v obchodním centru na ostravském předměstí Dubina je zde již více než 20 let a má stále zákazníky z blízkého sídliště, ale i z přilehlých obcí, kteří sem jezdí za většími nákupy. Po třech týdnech se nyní otevřel v novém. Došlo k výměně podlahy, nábytku, přemístění úseků čerstvých a trvanlivých potravin pro větší přehlednost a pohodlný nákup a také k přestavbě skladu. „Měl jsem možnost mluvit jak s několika našimi zákazníky, tak dodavateli a všichni jsou z prodejny uneseni. Celý prostor je přehledný a krásně uspořádaný“ popisuje její manažer Radek Bebčák.

Moderní obchod s inovacemi

Na prodejní ploše o 3 500 metrech najdou zákazníci několik inovací. Patří mezi ně například elektronické cenovky, které poskytují kromě aktuální ceny i detailnější informace o produktu. Dále také samoobslužné pokladny či teplý gril s připravenými hotovými jídly. Rozšířil se úsek trvanlivých potravin, oddělení Zdravě s Albertem nebo Tržnice u Alberta, kde nechybí ani produkty i v bio kvalitě. Ve Fresh baru najdou zákazníci čerstvé šťávy či hotová jídla z Albert Fresh Bistra.

Modernizací prošly i chlazené úseky, kde jsou nyní uzavřené chladící jednotky, které šetří energii, či oddělení Pekařství u Alberta, kde si zákazníci vybírají čerstvě napečené pečivo z uzavřených násypníků. Dvě hodiny před zavírací dobou pak probíhá speciální sleva 50 % na pečivo. Díky této akci, která je i na dalších vybraných prodejnách, se Albertu daří ještě více snižovat množství neprodaných potravin.

O plně zásobenou a vždy připravenou prodejnu a příjemný nákup se stará kolem stovky zaměstnanců, kteří tvoří skvělý tým. „Chvilku trvá, než si člověk zvykne na fungování prodejny a nové procesy, ale díky výbornému kolektivu se nám to povedlo velice rychle. Máme skvělé kolegy, se kterými je radost pracovat,“ chválí si svůj tým Radek Bebčák.

Zdroj a foto: Albert Česká republika

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010