Hračkářství Bambule a Sparkys pomáhají Ukrajině

Aktuální situaci na Ukrajině velice intenzivně vnímají také děti. Dokazuje to i nápad desetiletého Šimona, syna moderátora České televize Jakuba Železného, který se rozhodl pomoct ukrajinským dětem uspořádáním sbírky hraček ve své škole. „Chceme tuto krásnou myšlenku podpořit, a proto do Centra pro uprchlíky v Kongresovém centru v Praze věnujeme hračky v hodnotě více než 500 000 Kč,“ uvádí Jana Krčková, marketingová ředitelka hračkářství Bambule a Sparkys.

Hračky budou ukrajinským dětem předány prostřednictvím neziskové humanitární organizace Charita Česká republika, která v Centru pro uprchlíky pomáhá.

„Jsme si vědomi, že ukrajinské děti budou potřebovat nejen materiální, ale i finanční, a především dlouhodobou podporu, proto jsme se rozhodli spustit také prodej speciálních charitativních samolepek v rámci akce Pomáhejte s námi v Bambuli a Sparkys,“ doplňuje Jana Krčková. Zakoupením charitativní samolepky Pomáháme Ukrajině v hodnotě 50 Kč zákazníci přispějí na konto organizace Charita Česká republika. Výtěžek pak bude použit na nákup materiální pomoci pro ukrajinské uprchlíky, kteří se rozhodnou zůstat v České republice.

Prodej charitativních samolepek v kamenných prodejnách Bambule a Sparkys byl zahájen 21. 3. a poběží do 30. 6. 2022.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010