HP ulehčuje maloobchodního prodej pomocí velmi efektivního řešení typu „vše v jednom“

Společnost HP Inc. představila HP Engage One Pro, výkonný pokladní systém, který se rovněž řadí mezi ty nejbezpečnější. Engage One Pro rozšiřuje portfolio pokladních systémů HP o prémiové řešení typu „vše v jednom“, navržené speciálně pro maloobchodní prodejny a pohostinství.

Dnešní maloobchodní systémy poskytují při návštěvě obchodu lepší zážitek, protože jejich technologie jsou navrženy takovým způsobem, aby byly co možná nejvšestrannější a nejspolehlivější a hladce splynuly s prostředím. Celkem 86 % maloobchodních prodejců uvedlo, že důležitý je design, a 67 % z nich si myslí, že klíčovým faktorem je odolnost, která vyhovuje požadavkům maloobchodního prostředí – včetně schopnosti splnit dnešní přísné hygienické požadavky. Tyto vlastnosti nabývají během pandemie na důležitosti, protože maloobchodníci a provozovatelé pohostinství se snaží urychlit nasazení samoobslužných a kioskových terminálů. Systém Engage One Pro umožňuje ještě více samoobslužných konfigurací, jelikož je dodáván ve verzích s obrazovkami tří různých velikostí a nabízí různé možnosti instalace. Zákazníky při odbavení tedy uvítá přehledné prostředí s vestavěnými periferními zařízeními a špičkovou organizací kabelů.

Provozovatelé maloobchodních prodejen a pohostinství potřebují výkonnější a flexibilnější zařízení, aby mohli zákazníkům poskytnout možnost výběru, pohodlí a personalizaci, kterou očekávají,“ uvedl Aaron Weiss, viceprezident a generální ředitel divize Retail Solutions společnosti HP Inc. „Systém HP Engage One Pro, který je navržen speciálně pro dnešní měnící se maloobchodní prostředí včetně poptávky po dalších samoobslužných terminálech, v sobě spojuje elegantní design s vynikajícím výkonem. Nabízí poutavou a nezapomenutelnou zákaznickou zkušenost.“

Vytváření skvělých zážitků je vzhledem k rozsahu neustále se vyvíjejících očekávání zákazníků v oblasti maloobchodu a pohostinství jistě vzrušující, ale zároveň náročný úkol,“ říká Alec Gefrides, generální ředitel pro výrobky a technologie divize Retail, Banking, Hospitality and Education společnosti Intel IOTG. „Nová 10. generace procesorů Intel® Core™ s funkcí vPro™ a technologií aktivní správy je navržena s cílem uspokojit požadavky na výkon a nabídnout možnost volby a flexibilitu. Představuje platformu, která provozovatelům maloobchodních prodejen a pohostinství pomáhá orientovat se v dynamických příležitostech dneška i zítřka.“

Styl a výkon pro jedinečnou zákaznickou zkušenost

Systém Engage One Pro znamená další krok k zatraktivnění prostředí v maloobchodních prodejnách pomocí výkonného zařízení typu vše v jednom, které poskytuje škálovatelnost, flexibilitu a dokonalé možnosti přizpůsobení. Tento systém není určen jenom pro maloobchod či pohostinství, ale také pro všechny provozovny, usilující o maximální spokojenost zákazníků. Systém Engage One Pro cílevědomě směřuje k tomu, aby vyhovoval potřebám a požadavkům pro nasazení v široké škále provozoven, kde probíhají kontakty se zákazníky. Vertikální odvětví, jako je cestování a doprava, zdravotnictví či bankovnictví, mohou nyní svým zákazníkům nabídnout prvotřídní zážitek prostřednictvím řešení, které je praktické i spolehlivé. Systém Engage One Pro přináší na pult či přepážku, kde se odehrává kontakt se zákazníkem, konkurenceschopný, elegantní a atraktivní vzhled a poskytuje firmám také klid a jistotu, protože Engage One Pro od společnosti HP patří mezi nejlépe zabezpečené POS systémy na světě.

Promyšlené řemeslné zpracování: Systém Engage One Pro se může pochlubit účelným designem v elegantním hliníkovém rámu, důmyslným řemeslným zpracováním se zabudovaným řešením pro skryté vedení kabelů. Zásluhou toho nikde nepřekážejí a nekazí výsledný dojem. Jelikož umožňuje natočit displeje na šířku nebo na výšku a upravit jeho výšku i náklon, zajišťuje maximální pohodlí při používání.

O plynulou interakci se postará špičkový výkon: Díky použití až 10. generace procesorů Intel® Core™ i9 lze všechny transakce provádět bez zdržení a lze je také ve stále větší míře personalizovat díky kriticky důležitým poznatkům, získaným lepším počítačovým zpracováním a schopnostmi hlubokého učení.

Adaptabilní nasazení dle vašich požadavků: Engage One Pro přináší zákazníkům možnost zvolit si řešení nejlépe vyhovující potřebám maloobchodních prostor. Systém je dodáván s obrazovkou ve třech různých velikostech, s možností použití jako tradiční pokladní systém, interaktivní informační zařízení nebo jako samoobslužné zařízení, instalované na pultu nebo na držáku VESA. Nová obrazovka s úhlopříčkou 24 palců umožňuje podnikům zaujmout zákazníky interaktivním značením a plynulejším odbavením u samoobslužných pokladen.

Odolnost a bezpečnost: Engage One Pro je součástí portfolia nejbezpečnějších maloobchodních systémů na světě od společnosti HP a prochází testováním dle vojenských standardů. Testy se zaměřují také na odolnost vůči časté dezinfekci, která zákazníkům poskytuje maximální pocit bezpečí.

Zdroj a foto: HP

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010