DATART nabízí Nokii 7.2 za exkluzivní „bondovskou“ cenu 7 007 korun

1047 zobrazení

Český elektro prodejce Datart má exkluzivní spolupráci se značkou Nokia v souvislosti s premiérou nové „bondovky“ Není čas zemřít. V rámci kampaně bude mobilní telefon Nokia 7.2 k dostání v síti Datart za příhodnou cenu 7 007 korun a dostane se tak na nejnižší cenu na českém a slovenském trhu.

„Očekáváme velký zájem, za nabízenou cenu jeho uživatel získá smartphone s kvalitními a zajímavými parametry, jako například trojitý fotoaparát s optikou ZIESS a interní paměť s kapacitou 128 GB,“ říká Roman Šubrt, vedoucí produktového marketingu. Dalšími přednostmi nového modelu Nokia 7.2 je dvoudenní výdrž baterie a čistý systém Android.

DATART bude smartphone v souvislosti s uvedením nové bondovky nabízet za cenu 7 007 korun a ke každému nákupu tohoto telefonu rozdá dvě vstupenky do kina na film.

Nokia 7.2 se řadí mezi telefony střední třídy a svými parametry se dá srovnat s telefony Samsung Galaxy S10e nebo Honor 20 Pro. Nový model bude za exkluzivní cenu dostupný v prodejní síti DATART v Česku i na Slovensku v matné černé a zelené barvě

Zdroj a foto: HP Tronic

RELATED ITEMS