Dáme jídlo rozšiřuje rozvoz o produkty McDonald’s

Nabídka rozvážkové služby Dáme jídlo je od listopadu bohatší o 73 restaurací McDonald’s po celém Česku. Rychlé občerstvení z jejich sortimentu navíc dorazí k zákazníkům v rekordně krátkém čase. Kurýři Dáme jídlo doručují objednávky z McDonald’s do 20 minut, což je nejméně v historii firmy. Radost z této spolupráce může mít celá rodina, Dáme jídlo totiž jako jediná rozvážková služba doručuje i Happy Meal.

Společnost McDonald‘s spojila síly s rozvážkovou službou Dáme jídlo, která
od 1. listopadu doručuje zákazníkům rychlé občerstvení z celkem 73 provozoven McDonald‘s ve 21 městech po celé České republice. „Rozvoz jídla je v Česku stále populárnější. I proto jsme se rozhodli, že službu McDelivery nabídneme také zákazníkům z regionů. Jako nejlepší partner pro rozvoz po celé České republice nám vyšla společnost Dáme jídlo. Začátek této spolupráce je pro nás dalším důležitým milníkem,“ vysvětluje Zuzana Svobodová, ředitelka komunikace a PR ve společnosti McDonald’s.

Do dvaceti minut na místě

Také pro Dáme jídlo je spolupráce s McDonald’s přelomová. Rozvážková služba díky ní poprvé ve své historii zkrátila na maximálně 20 minut dobu, která v základním nastavení uplyne mezi zadáním objednávky a jejím doručením zákazníkovi. Dostala se tak na samou hranici stávajících technologických a dopravních možností v České republice. „V průběhu posledních měsíců jsme intenzivně vylepšovali náš kurýrní systém a snížili tak průměrnou dobu veškerého vlastního rozvozu k hranici třiceti minut. Museli jsme navíc zlepšit i další procesy a téměř zdvojnásobit počet kurýrů tak, abychom byli schopni pokrýt narůstající poptávku po našich službách. Spolupráce s McDonald’s, ve které je čas doručení ještě o třetinu kratší, pro nás představovala velkou výzvu. Udělali jsme vše proto, abychom na ni byli co nejlépe připraveni,“ říká Filip Fingl, CEO Dáme jídlo.

Dovoz z každé ze 73 restaurací McDonald’s bude u Dáme jídlo stát 39 korun. Službu mohou využít všichni, jejichž adresa se nachází v desetiminutové dojezdové vzdálenosti od jakékoli z těchto provozoven. Takových lidí jsou nyní v Česku více než dva miliony. „Časový limit pro dojezd zajišťuje, že zákazník vždy obdrží svoji objednávku v co nejlepší kvalitě. Kurýrní systém a všechny procesy jsme nastavili tak, aby jídlo strávilo na cestě nejkratší možnou dobu,“ doplňuje Fingl.

Kromě mimořádné rychlosti a pokrytí všech krajů České republiky bude Dáme jídlo jako jediné doručovat z nabídky McDonald’s také dětské menu Happy Meal s překvapením v podobě ikonické hračky. U objednávek uskutečněných přes Dáme jídlo bude navíc možné platit kromě karty také hotově. „Tuto možnost na základě našich zkušeností vyžaduje až polovina všech zákazníků. Proto jsme se jim rozhodli vyjít vstříc,“ říká Fingl.

Autem, na kole, na skútru i pěšky

Aby byl rozvoz jídla opravdu expresní, musí Dáme jídlo využívat širokou a pestrou flotilu dopravních prostředků. Zatímco v oblastech s nižší hustotou zalidnění se jako nejefektivnější ukazují nadále automobily, v centrech velkých měst zatížených intenzivní dopravou je mnohdy výhodnější doručit zákazníkovi objednávku na skútru, kole, elektrokole, nebo dokonce pěšky. Dáme jídlo u vlastní flotily dbá také na ekologii. Auta, na která stále připadá většina zakázek, jsou poháněna stlačeným zemním plynem (CNG), nebo jezdí na elektřinu. Do budoucna firma počítá s ještě větším využitím skútrů a kol, která jsou čím dál častěji klíčová pro rychlé doručení.

Zdroj a foto: McDonald’s

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010