Centrum Freeport otevřelo prodejnu Calvin Klein Jeans

Outletové centrum Freeport Fashion Outlet se sídlem v Hatích u Znojma nově představuje americkou módní značku Calvin Klein Jeans, která spolu se „sourozeneckou“ značkou Calvin Klein nese jméno po svém zakladateli a je typická důrazem na detail. Prodejna s rozlohou 320 metrů čtverečních v outletovém konceptu bude vedle Calvin Klein Jeans prezentovat i spodní prádlo Calvin Klein Underwear.

„Calvin Klein Jeans přesně zapadá do konceptu našeho centra se širokou paletou světových lifestylových značek. Představuje moderní unisex styl, který nabízí oblečení, obuv a doplňky té nejvyšší kvality,“ říká Roman Doubek, retail manažer centra Freeport Fashion Outlet.

Prodejna se vyznačuje tím, že kromě oblečení z minulých kolekcí nabízí i speciální outletovou produkci a to jak Calvin Klein Jeans, tak i Calvin Klein Underwear. „Jsme rádi, že můžeme naši značku oděvů uvést právě ve Freeportu. Z našich zkušeností víme, že outletová podoba Calvin Klein je jedním z našich nejúspěšnějších konceptů nejen v Česku,“ uvádí Martin Kolář, obchodní ředitel Calvin Klein pro Českou republiku.

Značka nese jméno po jednom ze svých zakladatelů, americkém návrháři Calvinu Kleinovi. Ten ji spolu s Barrym Schwartzem založil v roce 1968, a jak už název napovídá, původně se specializovala jen na džínové oděvy. V současnosti je značka zastoupena i dalšími moderními kolekcemi oblečení, pro které je společný minimalismus, smysl pro detail a praktičnost.

Zdroj a foto: Freeport Fashion Outlet

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010