Centrum Černý Most nabízí dárkovou kartu on-line

Dárkovou kartu do Centra Černý Most bylo dosud možné pořídit pouze osobně. V reakci na současnou situaci ale zákazníci oblíbený nákupní voucher nově najdou také v nabídce e-shopu Mall.cz. Vánoční edice dárkových karet bude na Mall.cz k dispozici od 13. listopadu 2020. Uplatnit ji zákazníci mohou ve všech obchodech Centra až jeden rok od objednání.

Zájem o dárkové karty každoročně roste

Univerzální dárkové karty k nákupu u svých nájemců Centrum Černý Most nabízí od roku 2014 a poptávka po nich má rostoucí trend: v loňském předvánočním období se jejich prodeje oproti stejnému období roku 2018 zvýšily o 13,9 %. Vlivem současné situace proto Centrum poprvé přistoupilo k rozšíření distribučních kanálů také o on-line prostředí. Ve spolupráci s jedním z největších českých e-shopů Mall.cz Centrum do on-line nabídky od pátku 13. listopadu zařadí dárkovou kartu v základní hodnotě 500 Kč. V průběhu listopadu pak přidá i poukazy v hodnotě 1 000 a 2 000 Kč.

Chceme vyjít vstříc našim zákazníkům, kteří si naše dárkové karty velmi oblíbili jako praktický a univerzální dárek pro své blízké. Letos navíc dárkovou kartu nabídneme nově i ve speciálním vánočním designu. Pokud se on-line varianta prodeje dárkových karet osvědčí, rádi v ní budeme pokračovat i po skončení vánočních svátků,doplňuje Michaela Matlasová, marketingová manažerka Centra Černý Most.

Spuštěním on-line prodeje dárkových karet chce Centrum Černý Most podpořit také své nájemce, kteří vlivem vládních opatření nemohou fungovat v běžném režimu. Zákazníci si nákup předplatí a do centra vyrazí, až to situace umožní. Dárkovou kartu bude totiž možné využít až rok od data jejího objednání.

Elegantní, praktická a jednoduchá

Speciálně pro ty, kteří si každoročně lámou hlavu nad vhodnými vánočními dárky, může být dárková karta Centra Černý Most tím pravým řešením. S kartou je možné nakoupit ve všech z téměř 200 obchodů a restaurací Centra Černý Most: od světoznámých módních značek a prodejců sportovního vybavení nebo kosmetiky po klenotnictví i domácí potřeby. Její široké využití je navíc doplněno o moderní vánoční design a prostor pro osobní věnování.

Použití dárkové karty funguje jako u běžné platební karty. Karta ovšem nemá PIN a není bezkontaktní, při platbě ji ale stačí projet magnetickou čtečkou. Kartu je možné použít jak k úhradě zboží o vyšší hodnotě, než je hodnota dárkové karty, tak i k několika různým transakcím po celou dobu trvání její platnosti. Výhodou je i možnost kontroly aktuálního stavu kreditu na kartě pomocí SMS služby nebo přímo na webových stránkách centra.

Zdroj a foto: Unibail-Rodamco-Westfield

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010