Bio MatchaTea Harmony už počtvrté produktem roku

Produkt Bio MatchaTea Harmony obhájil pozici vítěze v soutěži Heureka.cz Produkt roku 2019 v kategorii čajů. Ocenění bylo uděleno na základě vyhodnocení nejpopulárnějších výrobků v jednotlivých kategoriích dle zájmu spotřebitelů. Zohledněn byl počet vyhledávání, oblíbenost a zájem spotřebitelů. Ocenění tedy není výsledkem rozhodnutí komise, ale opravdové spokojenosti a zájmu zákazníků.

Soutěž Produkt Roku si klade za cíl vybírat nejoblíbenější produkty dle preferencí spotřebitelů. Produkty byly za rok 2019 hodnoceny na základě počtu nákupu v internetových obchodech, počtu spotřebitelů, kteří projevili o produkt zájem a s ohledem na celkové hodnocení uživatelů.

Máme radost, že si lidé cení kvalitu, našemu produktu jsou věrní a nám se tak podařilo znovu obhájit svou pozici na trhu. Poctivost vkládáme jak do naší práce, tak našich produktů a očividně se to vyplácí,“ říká Petr Patočka, jednatel společnosti Kyosun s.r.o., která patří mezi přední dodavatele bio Matcha Tea do Evropy, MatchaTea.cz.

Pořadatelem soutěže je Heureka Shopping s.r.o., která provozuje největší nezávislý srovnávač cen v českém internetovém prostředí Heureka.cz. Na Heureka.cz se nachází více než 29 milionů produktů a desítky tisíc internetových obchodů. Každý měsíc navštíví tento server v průměru 3 miliony uživatelů. Je zde možné porovnat ceny, vyměňovat si zkušenosti s dalšími uživateli, psát a číst recenze a zjišťovat informace o produktech. Poprvé vyhlašovala Produkty roku společnost Heureka Shopping s.r.o. v roce 2010.

MatchaTea je speciální druh zeleného čaje pěstovaný zastiňovací technikou, která zajistí vysoký obsah mnoha důležitých látek. Na rozdíl od běžného zeleného čaje jsou jeho listy drceny na jemný prášek a konečný nápoj tak není jen výluhem, ale obsahuje celé listy rostliny. Na lidské tělo má povzbuzující účinky, zlepšuje paměť, náladu i soustředění. Obsahuje velké množství vitaminů a antioxidantů. Pomáhá snižovat hladinu cholesterolu v krvi a zrychluje metabolismus.

Zdroj a foto: Kyosun 

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner