BILLA spustila nové kariérní stránky

346 zobrazení

Společnost BILLA spustila nové kariérní stránky. Kromě aktuálních volných pozic, které bude možno na stránkách filtrovat dle lokality, zde uchazeči o zaměstnání naleznou i veškeré informace o společnosti BILLA a další užitečné informace.

Na vzniku stránek se podíleli kromě personálního oddělení také zaměstnanci dalších oddělení centrály, zaměstnanci prodejen, logistiky a regionální manažeři. Podoba nových stránek a požadavky na ně vzešly ze zaměstnaneckého workshopu, na kterém zaměstnanci aktivně předkládali nápady k docílení lepší přehlednosti a jednoduchosti stránek pro nové uchazeče. „Záleží nám na názorech našich zaměstnanců a jejich postřehy nám pomohly nejen s tvorbou webu, ale i s podobou nových inzerátů, které jsme testovali s oddělením infomanagementu. Spolupráce napříč odděleními se ukázala jako velmi přínosná a tímto děkujeme všem, kteří se zapojili,“ řekla vedoucí oddělení lidských zdrojů společnosti BILLA Šárka Brennerová.

Se vznikem nových kariérních stránek společnost BILLA spustila online kampaň, ve které představí zaměstnanecké benefity. Výhodami, které společnost nabízí, jsou například pět týdnů dovolené již od nástupu, flexibilní plánování směn nebo stravenky v hodnotě 100 Kč, dotovaná Multisport karta, kterou si nyní zaměstnanci pořídí za 400 Kč měsíčně a mnoho dalších.

Zdroj a foto: REWE