Albert děkuje zákazníkům

Šedesát sedm obchodů Albert po celém Česku se v sobotu zapojilo do podzimní části devátého ročníku Sbírky potravin. I přes komplikovanou situaci způsobenou pandemií koronaviru se lidé rozhodli pomáhat. V průběhu soboty darovali trvanlivé potraviny ale i základní drogerii. 

V obchodech Albert tak pomohli téměř 60 tunami. Nejvíce produktů darovali zákazníci v obchodě Albert v nákupním centru v Čestlicích. Všem zákazníkům za to patří velké poděkováníTaké Albert daruje potraviny, a kromě celoroční pomoci ve formě neprodaných potravin daruje v předvánočním období přímo z distribučních center milion porcí čerstvých a trvanlivých potravin.

Rádi bychom poděkovali všem zákazníkům za účast na potravinové sbírce a také za to, že jim pomoc potřebným není lhostejná. Velký dík patří také našim zaměstnancům, potravinovým bankám, dobrovolníkům a dalším partnerům sbírky. Jsem také rád, že naše prodejny letos darují rovný milion porcí potravin, čerstvého i trvanlivého zboží, a potravinový dar tak pomůže skutečně po celém Česku,“ řekl Jiří Mareček, ředitel komunikace obchodů Albert.

Zdroj a foto: Albert Česká republika