Zlín má nové PENNY

Na tř. 3. května ve Zlíně Malenovicích otevřelo PENNY svoji letos již šestou zcela novou prodejnu. Ta vyrostla nedaleko místní železniční zastávky a obyvatelům Malenovic tak umožní nakoupit si například cestou od vlaku domů.

Nejnovější prodejna PENNY má prodejní plochu 831 metrů a zákazníkům je k dispozici 68 parkovacích míst. „Stejně jako u všech našich nových prodejen, i v Malenovicích jsme kladli důraz na příjemné a pohodlné nakupování. Jedná se o standardní prodejnu v konceptu Markthalle tak, jak jsou naši zákazníci zvyklí. Je to další moderní ekologická prodejna, která díky větší prosklené ploše působí vzdušně a prostorně a nabízí příjemné nákupní prostředí. Stejně jako u všech nových a modernizovaných prodejen, i tady se zákazníci mohou těšit na plně zakryté pečivo, což zvyšuje hygienu prodeje, nebo na širší prostornější uličky. Věříme, že si sem lidé najdou cestu a ocení naše standardy a širokou nabídku českých produktů,“ řekl při otevření nové prodejny Mathias Mentrop, jednatel PENNY. Nová prodejna bude mít otevřeno každý den od 7 do 20 hodin a zákazníkům je k dispozici i řeznictví, kde si zákazníci budou moci nakoupit u firmy Makovec maso uzeniny.

Od počátku se z nejnovějších prodejen mohli radovat lidé v Dobrovici, v Jilemnici, ve Volarech, v Počátkách a Jindřichově Hradci. Do konce roku se pak dočkají lidé v Praze Ládví nebo v Karviné.