Zážitkový obchod Levi’s

Značka Levi’s® otevřela nový, tzv. zážitkový obchod na prestižní adrese hlavního města, v ulici Na Příkopě. Stal se také největším obchodem Levi’s® ve střední a východní Evropě. Centrálním bodem obchodu je Levi’s® Tailor Shop s kreativními krejčími, kteří zákazníkům na přání upraví nebo opraví jejich oblíbené starší či nové kousky Levi’s®. Samozřejmostí je úprava délky nebo zužování, ale také personalizace – například záplaty, nášivky, výšivky, cvočky nebo použití textilních barev, bělení atp.

Je nám ctí otevřít největší obchod Levi’s® ve střední a východní Evropě právě v Praze. Ulice Na Příkopě je jednou z nejžádanějších obchodních destinací světa a jsme rádi, že se můžeme představit na tak výjimečném místě,” říká Jeremy Leaf, viceprezident Levi’s® East Europe. „Věříme, že naše džíny jsou prostředkem sebevyjádření, a těšíme se na reakce Pražanů. Prostřednictvím inovativní prodejny chceme zvýšit naše renomé v hlavním městě a posílit vztahy s místní kreativní scénou,” dodává.

Při příležitosti otevření nabízí Levi‘s® Na Příkopě exkluzivně látky „Indigo Tie Dye“ vyrobené ve spolupráci s renomovaným návrhářským studiem Blue Print Amsterdam. Přírodním indigem ručně a tradičními technikami batikované látky, z nichž každý kus je originál, mohou být našity na límce, manžety a zadní části kultovních džísek, nebo použity jako záplaty na džíny. Kromě toho je v prodejně k dispozici Levi’s® Print Bar, kde si zákazníci mohou během pár minut navrhnout a vytisknout vlastní personalizovaná trička a mikiny.

Na ploše 660 m2 zde představuje Levi’s® širokou nabídku kultovních produktů – oblečení, které je ztělesněním klasického amerického stylu a nadčasové ležérnosti, včetně doplňků, a také prémiovou kolekci Levi’s® Made & Crafted®. Premiérově a jako jediná prodejna v České republice nabízí kolekci Levi’s® Vintage, jež věrně zachycuje ducha a dědictví amerických pracovních oděvů a reprodukuje střihy, materiály a detaily archivních modelů.

Interiér prodejny propojuje design inspirovaný řemeslným mistrovstvím krejčovské dílny Levi’s® Tailor Shop. Instalace na zdi schodiště je vytvořena z materiálů obarvených ručně přírodním indigem, opět ve spolupráci s Blue Print Amsterdam. Pracuje s lokálními českými motivy včetně státní vlajky. Řadu denimových sedáků a další aplikace na nábytek i stěny navrhl a ušil mistr krejčí prodejny s využitím recyklovaných zbytků džínoviny nebo poškozených produktů. Mezinárodně uznávaný český umělec Pasta Oner vytvořil přímo pro nový obchod rozsáhlou fresku, která propojuje jeho individuální styl a reklamní vizuály z archivu Levi’s® s kultovními českými tématy jako Václav Havel, panorama Prahy či retro Škoda 100. Pasta Oner navrhl také potisky triček exkluzivně pro Levi’s® Print Bar.
Zážitek z nakupování umocní LED obrazovky, na kterých si zákazníci mohou prohlédnout kultovní portfolio střihů Levi’s®. Mezi zkušebními kabinkami v prvním patře je jedna unikátní, určená pro milovníky sociálních sítí, která nabídne prostor 7 m? a styl měnící se podle klíčových témat každé sezóny. Nový Levi’s® Store Praha sídlí v ulici Na Příkopě 6 a je otevřen sedm dní v týdnu – pondělí až sobota od 10.00 do 21.00, v neděli od 10.00 do 20.00 hodin.

Tento článek jsme přinesli ve spolupráci s partnerem našeho portálu, odborným časopisem Brands&Stories, který se zaměřuje na značky, koncepty kamenných obchodů a na POP-marketing.

Zdroj a foto: Brands&Stories

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner