Vyhlášení cen P.O.P. STAR za rok 2022 ovládl Božkov Republica

Ve středu 12. dubna se v sídle agentury ppm factum v pražských Nových Butovicích odehrálo historicky první veřejné slavnostní předávání cen P.O.P. STAR za rok 2022. Soutěž, která měsíčně vyhodnocuje zajímavá druhotná a P.O.P. vystavení v obchodech a marketech napříč celou Českou republikou, tak zná již svého vítěze.

Stala se jím společnost STOCK Plzeň-Božkov s.r.o. se svým produktem Božkov Republica. Tento říjnový výherce za rok 2022 se svým druhotným vystavením v řetězci Albert hypermarket, zapsal do historie soutěže, která má své počátky v roce 2015. Realizátorem úspěšného projektu je agentura POS Media. Za účasti Jany Saparové, senior Trade marketing specialistky STOCK byla předána vítězná trofej. Symbolika svátku k založení Československa tak získala ocenění i na poli retailu. Vítězné ocenění předala Michaela Klobásková, ředitelka divize Retail Audit, která má spolu se svým týmem soutěž P.O.P. STAR na starost.

   

Na druhém místě za rok 2022 se umístilo vystavení Lego od realizační agentury Marwin, jehož nepřehlédnutelné a hravé kostky bylo možné vidět v měsíci červen ve vybrané prodejně Tesco. Barbora Křapková, Key Account Manager ve společnosti Lego převzala cenu od zástupce hodnotící poroty soutěže Petra Majerika.

             

Třetí příčku za rok 2022 obsadil Plzeňský prazdroj svou realizací v obchodě Albert, která vznikla v agentuře DAGO. Využití historického prvku brány Plzeňského pivovaru nenechalo porotce chladnými a své místo tak získalo zaslouženě. Zástupce Pilsner Urquell Jakub Suda za účasti desítky účastníků slavnostního vyhlášení převzal skleněnou trofej.

Slavnostní vyhlášení bylo obohaceno také předáním diplomu za vítěznou instalaci za měsíc leden, kterou v soutěži P.O.P. STAR získalo vystavení Radegast, jehož zadavatelem je Plzeňský Prazdroj. Lucie Pazderská, která diplom převzala, nám zároveň popsala, že součástí vystavení byly také zvukové efekty v podobě hromů pobízející návštěvníky prodejny Albert k nákupu. Tato realizace od společnosti DAGO je tak velkým favoritem na vítěze za rok 2023.

Výhercům moc gratulujeme a děkujeme také všem, kteří na vyhlášení výsledků P.O.P. STAR za rok 2022 přišli a těšíme se opět za rok u nových a kreativních řešení.

Soutěž „P.O.P. STAR“ je odbornou soutěží POP (point of purchase) reklam a sekundárních vystavení v místě prodeje, kterou pořádá portál mistoprodeje.cz ve spolupráci s divizí RETAIL AUDIT společnosti ppm factum. „P.O.P. STAR“ realizuje společně se soutěží VISA Czech Top Shop společnost Instore Consulting EU s.r.o..

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010