POP STAR za leden 2023 je vystavení Radegast

Portál Mistoprodeje.cz ve spolupráci se společností ppm factum vyhlašuje vítěze soutěže POP STAR 01/2023. Výhercem měsíce je realizace Radegast. Druhé místo obsadila realizace Metaxa. Na třetím místě skončilo vystavení Stock.

V lednu bylo hodnoceno 6 in-store pop realizací, které porotci posuzovali ve třech kritériích: kreativita řešení, celkové produkční provedení a potenciál upoutání pozornosti v místě prodeje.

Výherní realizace Radegast získala od odborné poroty průměrnou známku 7,9 bodů z maxima 10 bodů. Nejvyšší hodnocení (8,5 bodů) získala realizace za potenciál upoutání pozornosti v místě prodeje. Realizace Radegast byla umístěna v řetězci Albert HM. Zadavatelem a klientem byla společnost Plzeňský Prazdroj, realizátorem byla společnost Dago.

 

Na druhém místě se umístila realizace Metaxa, která byla vystavena v řetězci Albert HM, realizátorem byla společnost Dago.

 

Třetí místo obsadila realizace Stock. V lednu byla k vidění v řetězci Albert HM. Zadavatelem a klientem byla společnost STOCK Plzeň-Božkov, realizátorem byla společnost POS Media CZ.

Všechny lednové soutěžní realizace hodnotila odborná porota ve složení:

Jitka Vysekalová – prezidentka České marketingové společnosti (ČMS) a nezávislá poradkyně pro oblast psychologie trhu, marketingových komunikací a kvalitativního výzkumu trhu, Petr Majerik – ex ředitel několika mediálních agentur, zástupce Vysoké školy kreativní komunikace, konzultant pro marketing a media, Alexandr Stojčev – společnost Momentum Czech Republic, nominovaný za Aktivační agentury AKA a Michaela Klobásková – Retail Audit Director ve společnosti ppm factum

Hodnocení vítězné realizace

„Nepřehlédnutelná expozice, i když z estetického hlediska “méně by bylo více“. Pozitivní je, že je v souladu s dlouhodobou prezentací značky.“ hodnotí Jitka Vysekalová – prezidentka České marketingové společnosti (ČMS) a nezávislá poradkyně pro oblast psychologie trhu, marketingových komunikací a kvalitativního výzkumu trhu.

„Jedno z nejlepších vystavení co jsem v poslední době viděl. Jasné propojení brandu, emoce, produktu.“ uvádí Alexandr Stojčev – společnost Momentum Czech Republic, nominovaný za Aktivační agentury AKA.

 

Výhercům rádi vytvoříme a předáme diplom, v případě zájmu se nám prosím ozvěte na email popstar@mistoprodeje.cz. Libovolnou POP reklamu můžete do naší soutěže přihlásit zasláním fotografie na stejný email.

Filip Wawreczka, manažer soutěže POP STAR

 

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner