Vítězem VCTS 3/2023 je Alensa v pražské Lazarské

Kompletní péče o zrak na jednom místě zajistila výhru pro Alensu v měsíci březnu

Vítězem měsíce března se stala pražská prodejna Alensa v Lazarské ulici. Tato nová optika nabízí svým zákazníkům kompletní péči o zrak na jednom místě. Najdeme zde bohatý výběr sortimentu od kontaktních čoček, přes dioptrické a sluneční brýle až po doplňky a příslušenství.

V prodejně zdarma měří zrak a udělají i další typy očních vyšetření, na které se zákazníci mohou pohodlně objednat a vyhnout se tak případnému nepříjemnému čekání. Svým designem čistá a dobře osvětlená prodejna potěší i výbornou navigací nakupujícího a přehledností vystaveného zboží. Naši inspektoři také ocenili velmi dobrou venkovní visibilitu prodejny a příjemné, profesionální a nápomocné vystupování personálu. Optika Alensa je tak ideálním místem pro všechny, kteří hledají kvalitní a kompletní servis ohledně svého zraku. K vítězství moc gratulujeme!

Buzz svým zákazníkům nabízí nejenom moderní zboží, ale také skvělý nákupní zážitek

V březnu naši inspektoři navštívili také prodejnu městského ležérního oblečení Buzz v pražském OC Westfield Chodov. Buzz se zaměřuje na tenisky a oblečení podle nejnovějších trendů od světových značek. Městský lifestyle mají ve své DNA a podřídili mu i design svého obchodu.

Kombinace bílé a šedé barvy spolu s dostatečným osvětlením dává vyniknout vystavenému oblečení a působí fresh a vzdušným dojmem. Inspektory velmi zaujaly moderní technologie, které se na prodejně nachází v podobě několika obrazovek. Na každé vidíme prezentaci jiného zboží, která láká zákazníka k dalšímu a dalšímu prohlížení a objevování. Milý a slušný personál je v případě potřeby připraven poskytnout radu a pomoc ohledně výběru a nákupu. Gratulujeme za vytvoření zajímavého a funkčního konceptu, který naši inspektoři právem zařadili na krásné druhé místo.

Udržitelný přístup k módě prostupující celým konceptem

Fajn sekáč v ostravském obchodním centru Galerie není klasickou second hand prodejnou, na které jsme zvyklí. Nenajdete tady přehršel oblečení nevzhledně vyskládaného na velkých hromadách. Jejich misí je ukázat, že i nakupování oděvů z druhé ruky může být příjemné.  A tak si Fajn sekáč zakládá na tom, že každý kousek, který se na jejich prodejnu dostane, je pečlivě prohlédnutý a vybraný.

Za pravdu jim v tomto případě dali i naši inspektoři, kteří ocenili přehledné uspořádání prodejny a vystavení zboží i dobrou navigaci uvnitř obchodu. Dále oceňujeme, že design prodejny je přizpůsobený myšlence udržitelnosti – interiér je z velké části tvořený ze dřeva. Pro výrobu vybavení prodejny byly totiž použity dřevěné přepravní palety, které tímto způsobem získaly nové uplatnění. To velmi hezky podtrhuje myšlenku udržitelnosti. Velice sympatický koncept, který si zasloužil třetí místo za měsíc březen.

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner