Vítězem Visa Czech Top Shop 2/2022 je GrilCentrum WEBER Harfa

  1. MÍSTO  – GrilCentrum WEBER Harfa – Ocelářská 3, Praha 9, 190 00                                          Tato prodejna je pro milovníky grilování to, co je pro fanoušky vážné hudby  Rudolfinum! Vysočanské GrillCentrum WEBER je vidět už z rušné Českomoravské ulice vedoucí kolem O2 Areny, protože nad vchodem do dvora trůní impozantní 3m maketa grilu WEBER. Při vstupu budete mít po levé ruce GrillHouse – školu grilování. Ta se však otevírá jev době kurzů. Za ní se Vám pak otevřou dveře vlastní prodejny, která působí jako „svatyně“  grilování, kde na 400 m2 jako malé oltáře stojí grily všech typů a velikostí. Ale nejen to! Vpravo je velký oddíl všemožného nádobí a nářadí pro kuchaře, vlevo je vystavena široká škála italských vín. A uprostřed pak mrazák se stejky, krevetami a dalšími surovinami. Okamžitě po příchodu se Vás ujme majitel ve firemním tričku Weber, který je živým důkazem tvrzení Fidela Castra, že „kdo chce zapalovat, musí sám hořet“. Přestože grilování je na konci řady činností, kterým by se náš inspektor, který prodejnu navštívil, chtěl věnovat ve volném čase, začal uvažovat o pořízení grilu. Třešinkou na dortu je velmi pěkný koutek s přehledem historie americké rodinné firmy Weber. GrilCentrum WEBER Harfa není jen prodejnou grilů a školou grilování ale i instore marketingu!

2. MÍSTO – SABON v  OC Arkády

Druhou příčku v únoru obsadila krásná designová prodejna přírodní kosmetiky SABON v OC Arkády, je provedena v butikovém stylu. Dekorována je přírodními materiály, jako je dřevo, kov a kámen a zároveň krásně využívá v interiéru hru se světlem. V srdci obchodu je fontána přání, kde se mohou zákazníci osvěžit a vyslovit svá přání. Nejen POP marketing komunikuje firemní cíle, ale i milá a příjemná obsluha vysvětluje inspektorům hned při vstupu koncept a filosofii firmy, což je skvělé. Ve zvláštním regále dokonce vystavují TOP výrobky měsíce, podle obliby zákazníků-výborný nápad!!!


3. MÍSTO  – ProSpánek – Chlumecká 1532, 198 00 Praha

Třetí skončila v soutěži Visa Czech Top Shop 2022 v únoru  rozlehlá prodejna Prospánek v retailparku na Černém mostě, která působí velmi příjemným a útulným dojmem. Svůj díl na tom má jistě zaměření prodejny – měkké postele resp. jejich matrace a textilní doplňky. Ale dobrou práci odvedl i designér prodejny – příjemné koberce a vkusně umístěné pruhy záclon s nevtíravým osvětlením vyvolávají atmosféru klidu a relaxace. Velmi pěkná je i „recepce“ s nasvíceným sloganem umístěná v centru prodejní plochy – personál má tedy velmi dobrý přehled o zákaznících a může ve vhodnou chvíli vstoupit do děje. To se stalo i v našem případě a přestože jsme zde námi poptávanou elektricky vyhřívanou podložku do postele nesehnali, mladý prodavač byl velmi ochotný a profesionální.


 Vítězům moc gratulujeme a zveme další účastníky – nominaci zajímavé prodejny můžete udělat velmi snadno – zasláním jejího názvu, přibližné adresy či polohy na email:  nominace@mistoprodeje.cz.