Vítězem Visa Czech Top Shop 11/2021 je Gian Carlo

1. MÍSTO
Poměrně nenápadnou prodejnu Gian Carlo firmy Opera Italia v pražské Široké ulici 8 nám do soutěže nominoval jejich acquirer (poskytovatel terminálu na platební karty) – EVO Payments. Jedná se o krásný salón s klasickými pánskými obleky a doplňky od italských rodinných firem. Interiér nás přenese do období „La Belle Époque“ před první světovou válkou, které máme u nás spojené s géniem Járou Cimrmanem. Velmi vlídný a profesionální pár asistentů nás vtáhl do zapáleného rozhovoru o materiálech, střizích a způsobu vzniku outfitu dokonalého gentlemana. Skvělý servis, krásné produkty, retro prostředí v harmonii s moderními prvky – např. stěna z pokojových květin či digitální reklama na LCD.

2. MÍSTO
Druhou příčku obsadila v listopadu rovněž prodejna s módou – ovšem s moderní americkou neformální – GAP v OC Nový Smíchov (jde o horní ze dvou zdejších prodejen GAP tj. pro dospělé). Firma Gap vznikla v Kalifornii v roce 1969 jako obchod s jeansy a hudebními deskami. Dnes je jedním z největších US řetězců  s módou pro mladé ve víc než 40 zemích. Nominoval ji Ondřej Šlechta ze skupiny C.S. Apparel Group, kam patří distributor GAP i Under Armour a česká síť prodejen Sam 73. V uvedené obchodní jednotce se nám velmi líbilo vystavení zboží, prostorné kabinky v dřevěném dekoru a také digitální kiosek pro e-shop.

3. MÍSTO
Třetí skončila v soutěži Visa Czech Top Shop 2021 za měsíc listopad prodejna rodinné pekárny z Jablonce nad Nisou – NÁŠ CHLÉB. Vůně čerstvého pečiva dráždí vaše chuťové pohárky hned za dveřmi stylového obchodu v Opletalově ulici v Praze s nádherně vystaveným a prezentovaným zbožím, které láká k ochutnání a nákupu. Hned při vstupu na vás dýchne atmosféra začátku minulého století. Při naší návštěvě v prodejně nám velmi milá obsluha nabízela ochutnání z nabídky ručně dělaného pečiva z přírodních, kvalitních surovin, různé druhy chleba z vlastního žitného kvasu, a také velmi aktuální vánoční cukroví. V interiéru nás zaujaly popisy výroby jednotlivých druhů pečiva. Mlsný jazýček bezpochyby ocení i široký výběr sirupů vyrobených šetrnou cestou z ovoce či bylin, výběr domácích italských uzenin a také velkou kolekci medů a marmelád, které se rodí z produktů získaných právě na Jablonecku.

Vítězům moc gratulujeme a zveme další účastníky – nominaci zajímavé prodejny můžete udělat velmi snadno – zasláním jejího názvu, přibližné adresy či polohy na email:  czechtopshop@mistoprodeje.cz.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010