Ve Fashion Areně nově otevřelo klenotnictví Jolleo

Outletové centrum Fashion Arena Prague Outlet na začátku srpna otevřelo nové klenotnictví Jolleo. Zákazníci si zde mohou vybrat ze široké nabídky šperků, hodinek či zásnubních a snubních prstenů. Jolleo je oficiálním prodejcem řady světových značek jako je například Perrelet, Maurice Lacroix, Certina, Seiko, Gant, Lotus a další.

Obchod o rozloze 48 m2 zákazníci naleznou vedle eskalátorů vedoucích do prvního patra, ve kterém jsou umístěny kavárny a restaurace. Klenotnictví zaujme čistým minimalistickým stylem, který je postaven především na skle a kovu. Nechává tak vyniknout propracovaný design jednotlivých produktů. Asi nejvíce si ale prodejna zakládá na široké nabídce hodinek a prstenů.

Výroba prstenů je založena na precizní zlatnické práci, kvalitních materiálech a nejnovějších technologiích. Pokud si zákazník nevybere žádný model z nabídky, může si dle vlastních preferencí nechat prsten navrhnout. Do vybraných prstenů navíc Jolleo vytvoří rytinu dle přání zdarma, mezi další služby klenotnictví se řadí i opravy, čištění a renovace šperků. S výběrem zboží přímo na prodejně zákazníkům pomůže proškolený personál.

Své šperky Jolleo navrhuje s důrazem na styl a událost, pro které jsou určeny, snaží se tak vyjít vstříc rozdílnému vkusu a možnostem zákazníků. Vyráběny jsou zlatníky, faséry a rytci, kteří jsou odborníky ve svém oboru s dlouholetými zkušenostmi.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010