V pondělí 24. června otevírá Lidl v Pardubicích novou prodejnu

3186 zobrazení

V Pardubicích – Dubině v ulici Hůrka bude v pondělí 24. června otevřena 247. prodejna Lidl. Jde o třetí prodejnu v krajském městě a o prodejnu postavenou podle nového konceptu. Z nákupů uskutečněných v tento den Lidl podpoří místní základní školu.

Nová prodejna zaujme na první pohled moderním architektonickým pojetím. To se odráží ve vzdušném a velkoryse pojatém vnitřním prostoru, díky kterému se mohou zákazníci těšit na pohodlné nakupování. K tomu přispějí například širší uličky, nová pekárna, rozšířené úseky čerstvých potravin, tedy ovoce a zeleniny, masa a mléčných výrobků. Zákazníci jistě ocení i pokladny s odkládacím prostorem a volnou plochou za pokladnami, díky čemuž budou mít větší pohodlí při ukládání svých nákupů. „Vítanou novinkou je také  WIFI připojení zdarma, ve vstupním prostoru pak možnost zakoupení kávy s sebou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl a s nápoji z našeho sortimentu,” doplnila novinky pro zákazníky mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá. Prodejna je jednopatrová, přičemž při stavbě bylo myšleno také na zaměstnance. Ti se mohou těšit na útulné zázemí. Pro zákazníky je k dispozici také pohotovostní toaleta s místem pro přebalování dětí.

Samozřejmostí je pak prostorné parkoviště. Vybaveno je parkovacími místy o šířce 2,70 m, což je o 20 cm více než standardní parkovací stání. Vyčleněna jsou tu i parkovací místa pro rodiny s dětmi. Pro ně jsou k dispozici i speciální vozíky pro upevnění autosedačky či dětské nákupní vozíky. 

Velmi důležitým aspektem nové budovy je její ekologická šetrnost. K ochraně životního prostředí přispějí lepší tepelně-izolační vlastnosti budovy, efektivní systém podlahového vytápění a použití ekologických chladicích technologií. Uvnitř prodejny i na parkovišti se svítí úsporným LED osvětlením.

Nová prodejna bude otevřena denně od 7 do 21 hodin, v neděli pak od 8 do 21 hodin. Po dobu jednoho týdne po otevření se zákazníci navíc mohou těšit na speciální akci určenou pouze pro tuto prodejnu.

První den otevření bude spojen také s podporou Základní školy Studánka. Tu podpoří v pondělí všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč.  Společnost Lidl daruje jedné z největších škol ve městě z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den částku 50 Kč. Darované finance budou využity na nákup tabulí a projektorů do tříd.

Zdroj a foto: Lidl

RELATED ITEMS