Trochu světla od Showdown Displays?

Dny se zkracují a sluníčka ubývá. Je tak nejvyšší čas ujistit se, že Vaše sdělení ani v tomto ročním období nikdo nepřehlédne a lidé budou informováni o Vašem produktu, značce nebo službách. Nabízíme nejrůznější řešení na míru. Různé velikosti pro různé příležitosti: aby Vaše sny ‘zářily’ na míle daleko. Reklamní poutače s LED osvětlením jsou vhodným řešením pro maloobchod, hotely, restaurace a kavárny nebo do veřejných prostor a budov. A výstavy a veletrhy.

 Vyberte si ‚světlo‘

Ať chcete reklamní stěnu nebo volně stojící produkt, přemýšlíte o výloze, pohostinství či otevřeném prostranství: možnosti jsou neomezené. Zde je přehled 3 skupin, z nichž můžete vybírat:

LED nástěnné rámy

Pokud chcete, aby byla vaše reklama na stěnách opravdu viditelná, vyberte si LED nástěnné rámy. Máme řešení pro vnitřní i venkovní kryté prostory. Ať se jedná o obchodní centrum, restauraci, kino či veřejný prostor: tyto LED nástěnné rámy povedou vaše publikum a poskytnou vašemu sdělení viditelnost ve dne v noci.

LED volně stojící displeje

Perfektní pro reklamu ve výlohách či v otevřených prostorech. Uvažujete o velkém veřejném prostranství nebo obchodním centru, kde chcete upoutat zvláštní pozornost reklamou či sdělením. Nebo chcete předvést své menu, v restauraci či hotelu. Postavte LED volně stojící displeje kam potřebujete: Máte perfektní řešení.

Lightboxy

A pojďme ještě dál. Pokud chcete udělat opravdu velký, úžasný dojem: Lightboxy jsou to, co hledáte. Postavte si z Lightboxů stěnu nebo dokonce celý prostor. Potřebujete ještě více propagace? Použijte LED podsvícený promo stolek a máte hotový výstavní stánek. Zanechte úžasný dojem! Lightboxy jsou vhodné do výloh, do obchodů, kin nebo na výstavu.

Výhody reklamních poutačů s LED osvětlením

  • osvětlení po celý den i noc (24/7)
  • snadná výměna sdělení
  • vhodné pro vnitřní i vnější použití
  • různé velikosti a designy pro všechny příležitosti

Je čas zazářit!

Ujistěte se, že Vaše sdělení nebo reklama upoutá pozornost, jakou si zaslouží. Jaký reklamní poutač z naší nabídky bude právě ten Váš?

Zajímá Vás, jaké jsou možnosti? Přesvědčte se sami! Podívejte se na náš celkový sortiment na jansen-display.cz.

 

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010