Světlo, které nelze přehlédnout

Dny se zkracují a sluníčka ubývá. Je tak nejvyšší čas ujistit se, že Vaše sdělení ani v tomto ročním období nikdo nepřehlédne a lidé budou informováni o Vašem produktu, značce nebo službách. Společnost Showdown Displays nabízí nejrůznější řešení na míru. Různé velikosti pro různé příležitosti tak, aby Vaše sny „zářily“ na míle daleko. Reklamní poutače s LED osvětlením jsou vhodným řešením pro maloobchod, hotely, restaurace a kavárny nebo do veřejných prostor a budov výstavy a veletrhy.

Ať chcete reklamní stěnu nebo volně stojící produkt, přemýšlíte o výloze, pohostinství či otevřeném prostranství: možnosti jsou neomezené.

Přehled 3 základních skupin, z nichž můžete vybírat:

LED nástěnné rámy

Pokud chcete, aby byla vaše reklama na stěnách opravdu viditelná, vyberte si LED nástěnné rámy. Existuje řešení pro vnitřní i venkovní kryté prostory. Ať se jedná o obchodní centrum, restauraci, kino či veřejný prostor: tyto LED nástěnné rámy povedou Vaše publikum a poskytnou Vašemu sdělení viditelnost ve dne v noci.

 

LED volně stojící displeje

Perfektní pro reklamu ve výlohách či v otevřených prostorech. Uvažujete o velkém veřejném prostranství nebo obchodním centru, kde chcete upoutat zvláštní pozornost reklamou či sdělením? Nebo chcete předvést své menu, v restauraci či hotelu. Postavte LED volně stojící displeje, kam potřebujete a máte perfektní řešení.

Lightboxy

Pokud chcete udělat opravdu velký, úžasný dojem, Lightboxy jsou to, co hledáte. Postavte si z Lightboxů stěnu nebo dokonce celý prostor. Potřebujete ještě více propagace? Použijte LED podsvícený promo stolek a máte hotový výstavní stánek. Zanechte úžasný dojem! Lightboxy jsou vhodné do výloh, do obchodů, kin nebo na výstavu.

Výhody reklamních poutačů s LED osvětlením
• osvětlení po celý den i noc (24/7)
• snadná výměna sdělení
• vhodné pro vnitřní i vnější použití
• různé velikosti a designy pro všechny příležitosti

Ujistěte se, že Vaše sdělení nebo reklama upoutá pozornost, jakou si zaslouží. Jaký reklamní poutač z nabídky bude právě ten Váš? Zajímá Vás, jaké jsou možnosti? Přesvědčte se sami! Podívejte se na  celkový sortiment společnosti Showdown Displays.

Zdroj a foto: Showdown Displays.

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner