Staňte se součástí moderního obchodního centra v srdci moravské metropole!

Obchodní centrum Rozkvět patří k ikonickým budovám na náměstí Svobody v Brně. Zákazníci zde najdou pestrou nabídku produktů a služeb na 3 700 m2 obchodní plochy. V objektu se nachází kancelářské prostory s výhledem na náměstí Svobody. V posledním patře je restaurace a bar se střešní terasou, která nabízí exkluzivní výhled na historické centrum Brna. Zejména za letních večerů při západu slunce jde o nezapomenutelný zážitek. Do budov se vstupem z Panské ulice je nenápadně zakomponováno 44 bytových jednotek různých dispozic.

OC Rozkvět vlastní od roku 2017 investiční skupina RSBC. Klíčovým nájemcem OC Rozkvět je supermarket Lidl. Zákazníci se však v blízké době mohou těšit na další nové obchody a služby. „Při správě budov klademe důraz na budování vztahů a trvalých hodnot. Značky v OC Rozkvět jsou jeho okvětními lístky. Snažíme se neustále růst a podporovat také rozvoj našich nájemců,“ dodává Denisa Velanová, na kterou se můžete v případě zájmu obracet. „V pasáži nám zbývá už jen několik málo volných prostor. Nebráníme se centrum doplnit o další netradiční koncepty“.

Více se dočtete zde.

Tento článek jsme přinesli ve spolupráci s partnerem našeho portálu, časopisem Brands&Stories, který píše o značkách, a ve své odborné části Stores o konceptech kamenných obchodů a o marketingu at-retail.

Zdroj: Brands&Stories , Foto: Lidl

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner