Společnost Philips Lighting je stala novým členem POPAI CE

3814 zobrazení

Společnost Philips Lighting Czech Republic s.r.o. je dalším významným zadavatelem reklamy, který vstoupil do asociace POPAI CE.

Společnost se specializuje na vývoj, výrobu a použití inovačních osvětlovacích řešení. Je dodavatelem spotřebitelských svítidel (žárovky, lampy a další svítidla) a rovněž poskytuje řešení pro firmy v různých segmentech maloobchodního trhu a v dalších místech komunikace se zákazníky a veřejností se zaměřením na inovační technologie, propojené osvětlení (IoT) a především LED technologie.

Tento nový člen se stal součástí specializované sekce „Klub zadavatelů POPAI CE“, která v současnosti představuje 22 předních zadavatelů reklamy (dodavatelů značkových výrobků a zástupců maloobchodu). Klub připravuje celoroční program odborných akcí a projektů dle podnětů a potřeb zadavatelů a je otevřen pro všechny zadavatele reklamy, kteří mají zájem o novinky, výzkum, relevantní informace z místa prodeje a nejnovější dění v in-store marketingu.

 

Asociace POPAI CE sdružuje více jak 80 významných společností, které působí v různých sférách oboru komunikace v prodejních místech. Více informací o členech POPAI CE najdete zde.

 

Zdroj: POPAI CE

Foto: Philips Lighting Czech Republic