Společnost dm otevře v dubnu nové prodejny v Krnově a ve Slaném

Do sítě společnosti dm přibydou v dubnu dvě nové prodejny v moderním designu. Ve čtvrtek 11.04.2024 otevírá prodejna v Krnově a 29.04.2024 se zákazníkům otevře prodejna ve Slaném na Kladensku. V obou najdou zákazníci regály barevně rozlišené do čtvrtí podle druhu sortimentu pro lepší orientaci i zážitek z nakupování.

Krnovská prodejna dm otevírá už zítra v Revoluční ulici. Zákazníkům bude k dispozici unikátní čtecí lupa umístěná na všech nákupních vozících či bezplatné wi-fi připojení. Mohou také využít možnost nabíjení svých mobilních telefonů a použít zákaznické WC. Prodejna bude otevřená od pondělí do neděle od 8 do 20 hodin. V prvních čtyřech dnech od otevření navíc zákazníci získají slevu 20 % na celý nákup a do rozebrání zásob i pevnou tašku na odnesení nákupu.

Citlivé začlenění do historického centra

Prodejna ve Slaném se nachází v Soukenické ulici a stejně jako ta krnovská nabídne zákazníkům moderně uspořádaný prostor v novém designu. Ten se vyznačuje vizuálním členěním regálů na čtvrti podle zaměření sortimentu, což zlepšuje orientaci i zážitek z nakupování. Více prostoru zde dostane sortiment dekorativní kosmetiky, vůní, péče o pleť a přírodní kosmetiky. K dispozici jsou zákazníkům i dvě samoobslužné pokladny.

Prodejnu se podařilo ohleduplně začlenit do historického centra města Slané. „Ustoupili jsme z našeho standardního řešení grafického označení prodejen dm a po konzultaci s Odborem památkové péče jsme zvolili citlivé řešení výloh a loga. I z našeho pohledu je kultivace veřejného prostoru důležitá. V tomto případě je navíc výsledná vizuální podoba prodejny dm zajímavá a moderní,“ popsal Jiří Peroutka, manažer komunikace společnosti dm.

Zákazníci v prvních dnech získají slevu 20 % na celý nákup a také pevnou tašku, ve které si nakoupené produkty pohodlně odnesou domů. Sleva platí ve dnech 29. a 30. dubna, a následně 2. a 3. května. Pevné tašky budou k dispozici do rozebrání zásob. Otevírací doba je v pracovních dnech od 8 do 19 hodin a o víkendu od 9 do 17 hodin. Zákazníkům bude k dispozici bezplatné wi-fi připojení a čtecí lupy na nákupních vozících.

Udržitelné produkty se zelenými cenovkami

Prodejny dm nabízejí moderní přívětivé prostředí a širokou sortimentní nabídku privátních, exkluzivních i dodavatelských značek zahrnující všechny oblasti péče o zdraví a krásu, péče o dítě nebo domácnost. Zákazníci, kteří hledají trvale udržitelné alternativy k běžným produktům, se mohou snadno orientovat podle zelených cenovek, jimiž jsou tyto produkty označeny. Věrní zákazníci navíc obdrží za nákup produktů se zelenými cenovkami automaticky 2× více bodů.

Zákazníci v dm pořídí produkty ve vysoké kvalitě za výhodné ceny. Díky garanci dm dlouhodobých cen mají jistotu, že každá změna cen je platná minimálně po dobu čtyř měsíců. Nemusejí tedy čekat na akční slevy, protože v dm nakoupí vždy výhodně.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010