Společnost dm otevírá modernizovanou prodejnu v Laso Ostrava

Společnost dm drogerie markt otevírá ve čtvrtek 10. března v 8 hodin modernizovanou prodejnu v obchodním centru Laso Ostrava, Masarykovo náměstí 15. Ve dnech 10. a 11. března zde zákazníci nakoupí o 20 % levněji. K nákupu navíc získají pevnou dm tašku, ve které si zboží pohodlně odnesou.

Nově otevřená prodejna se nachází v centru Ostravy v obchodním centru Laso Ostrava. Nákupní centrum disponuje 100 parkovacími místy, z toho 67 míst je situováno v parkovacím suterénu obchodního centra, což zajistí pohodlné nakupování. Prodejna dm v nejnovějším designu zákazníkům nabídne přes 350 metrů čtverečních prodejní plochy. Otevřená bude ve všední dny od 8 do 20 hodin, o víkendech od 8 do 19 hodin. Při nákupu mohou zákazníci využít dm lupy, které jsou připevněné na nákupních vozících a usnadní čtení malých písmen na výrobcích.

Prodejny dm drogerie markt nabízejí bohatý sortiment zahrnující všechny oblasti péče o zdraví a krásu. Zákazníci mohou vybírat z produktů oblíbených privátních, exkluzivních i dodavatelských značek. K dostání jsou také sezónní produkty, zákazníci tak mohou nakoupit velikonoční výzdobu, mlsání či produkty pro jarní úklid šetrné k životnímu prostředí.

Nově otevřená prodejna disponuje unikátním rozvržením prodejní plochy. Je rozdělena do čtyř pomyslných čtvrtí, které od sebe oddělují skupiny výrobků, jako jsou krása a životní styl, potřeby pro domácnost, péče o dítě a péče o zdraví. Tento koncept bude v budoucnu platit pro všechny prodejny dm. Cílem je usnadnit zákazníkům nákup a orientaci v prodejně. V každé prodejně totiž budou produkty umístěny na stejných místech.