Společnost dm otevírá 1. září novou prodejnu v OC Nový Smíchov

Společnost dm drogerie markt otevírá ve čtvrtek 1. září v 9 hodin novou prodejnu v OC Nový Smíchov.  Ve dnech 1. – 7. září nakoupí zákazníci o 20 % levněji. K nákupu navíc získají ve dnech 1. září a 2. září pevnou dm tašku, ve které si nákup pohodlně odnesou.

Nakupující zde čeká moderní prodejna o celkové rozloze 490 m2, otevřená každý den od 9 do 21 hodin a nabídne jim mimo jiné připojení k wifi síti. Pro nejmenší návštěvníky je přichystán také hrací koutek. Maminky mohou využít kojicí koutek. „Pravidelně investujeme do rozvoje prodejen dm tak, aby nakupování bylo pro naše zákazníky příjemným zážitkem. To, že je pro mnoho zákazníků dm lovebrandem, dokazuje, že volíme správné kroky. I díky přízni našich zákazníků jsme jako společnost stabilní a máme možnost expandovat do nových míst, jakým je například právě centrum Nový Smíchov,“ uvádí Jiří Peroutka, manažer komunikace dm.  Nákupy zákazníkům usnadní dm lupy, které jsou připevněné na nákupních vozících a díky kterým je čtení malých písmen na výrobcích mnohem komfortnější. Pohodlné parkování je dostupné přímo v OC Nový Smíchov.

Prodejna dm nabízí širokou sortimentní nabídku privátních, exkluzivních i dodavatelských značek zahrnující všechny oblasti péče o zdraví a krásu, péče o děti nebo domácnosti. Zákazníci, kteří se zajímají o trvalou udržitelnost a hledají šetrné varianty tradičních produktů, se mohou snadno orientovat podle značení zelenou cenovkou. Poslední novinkou v tomto segmentu je produktová řada Pro Climate, jejíž produkty jsou neutrální k životnímu prostředí.

Zákazníci dm vždy zakoupí produkty ve vysoké kvalitě za výhodné ceny. Díky garanci dm dlouhodobých cen mají jistotu, že každá změna cen je platná pod dobu čtyř měsíců. Nemusí tedy čekat na akční slevy, protože v dm nakoupí vždy výhodně.