SodaStream využívá AirStream k propagaci nové řady lahví

Specialista na domácí výrobu perlivé vody SodaStream představuje novou kategorii lahví „voda s sebou“. Jedná se o elegantní a praktické lahve, které je možné využít k společenským i volnočasovým aktivitám. Pro první vlnu propagace vybral SodaStream pražská business centra a festivaly, na nichž představí nové lahve netradičním způsobem – formou roadshow s cestovním přívěsem Airstream. Kampaň vyvrcholí následující předprázdninový víkend – 22. června 2019.

Nové designové lahve mají plastové dno, které zvyšuje stabilitu, a hermetické kovové víčko zabraňující vytékání čerstvé perlivé či neperlivé vody z kohoutku. Jsou opatřeny elegantním poutkem pro praktické nošení, které je ve stejné barvě jako dno – tedy v černé a světle růžové. Lahve z nové kategorie jsou vyrobeny z plastu bez BPA a jsou opakovatelně plnitelé, takže zákazníkům nabízí mnohem estetičtější variantu k nevzhledným a neekologickým jednorázovým PET lahvím.

Dostatečně široké hrdlo láhve umožňuje na dochucení vody použít kousky ovoce, bylinek či zeleniny. Lahve o objemu 0,6l jsou tlaku-odolné a lze je umývat v myčce.

Pro první fázi propagace nové kategorie lahví „voda s sebou“ zvolila společnost SodaStream netradiční způsob, a to formu roadshow s cestovním přívěsem Airstream. Zdeněk Zahrádka, manažer značky SodaStream v ČR, vysvětluje: „Snažíme se o neotřelý způsob B2C komunikace a outdoorové reklamy, která upoutá na první pohled a zároveň navodí atmosféru dovolených a pohody. Propagací chceme zdůraznit fakt, že nová kategorie lahví je variabilní a hodí se jak do práce či společnosti, tak ke sportu a rekreaci. Proto se roadshow a Airstream objevuje před kancelářskými centry i na festivalech. Obzvlášť odezva ze strany zaměstnanců business center nás hodně zajímá. Jedná se o cílovku, na kterou jsme se dosud specificky nezaměřovali.“

SodaStream, Airstream

Roadshow s přívěsem Airstream probíhala od konce května a vrcholit bude nadcházející víkend před začátkem letních prázdnin. V rámci kampaně zavítala společnost SodaStream s přívěsem Airstream před pražská kancelářská centra (např. BB Centrum, River City nebo River Garden) i na zábavné akce (typu Apetit piknik, festival Konopiště 2019 nebo Hostivařská přehrada). Vyvrcholením celé roadshow bude účast na Dětském fesťáku před OC Europark v sobotu 22. června 2019.

Zdroj a foto: FAST ČR

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010