ROSSMANN získal prestižní ocenění v Diamantové lize kvality

Drogistická síť ROSSMANN získala prestižní ocenění v soutěži Diamantová liga kvality 2017, kterou už druhým rokem pořádá Svaz obchodu a cestovního ruchu a Ministerstvo průmyslu a obchodu. V klání uspělo všech pět prodejen, které společnost do soutěže nominovala. Nejúspěšnější byly pobočky v pražském Florentinu a v Opavě (OC Breda & Weinstein), které navíc obdržely Zvláštní cenu prezidentky Svazu obchodu.

Soutěž určená pro maloobchodní a velkoobchodní prodejny z potravinářského i nepotravinářského sektoru hodnotí kvalitu služeb, šíři sortimentu a vstřícnost vůči zákazníkům v jednotlivých prodejnách. V sekci za nepotravinářskou oblast se dvě prodejny ROSSMANN v Praze a Opavě umístily v kategorii s více než 180 body (z 200 možných), a navíc si odnesly zvláštní cenu prezidentky SOCR ČR a finanční odměnu ve výši 10 000 Kč v soutěži o nejlepší značku. Úspěšné byly i další tři pobočky ROSSMANN v Kyjově, Plzni (OC Plzeň Plaza) a Ostravě (Forum Nová Karolina). Ty se umístily v kategorii 150 a více bodů a rovněž získaly certifikát
a broušenou křišťálovou cenu.

Máme velkou radost, že naše každodenní úsilí zajistit zákazníkům ten nejlepší servis byl oceněn v takto prestižní soutěži. Jsme si vědomi toho, jak je kvalita služeb a ochota pro naše zákazníky důležitá, a těší nás, že se nám tyto vysoké standardy daří naplňovat. Za to patří velké poděkování především našim zaměstnancům, kteří každodenně pracují na tom, abychom zákazníkům přinášeli ty nejlepší služby,“ říká Vladimír Mikel, jednatel společnosti ROSSMANN.

Diamantová liga kvality je společný projekt Svazu obchodu a cestovního ruchu a Ministerstva průmyslu a obchodu, na podzim 2015 byla zařazena do programu Česká kvalita. Soutěže se mohou účastnit všechny typy maloobchodních a velkoobchodních prodejen. Metodika hodnocení je založena
na posuzování obchodů prostřednictvím „neznámého zákazníka“ (Consumer Quality Index), který
při své návštěvě na prodejně hodnotí základní kritéria zákaznické spokojenosti. Do finálního kola soutěže se probojovalo celkem 41 prodejen z různých segmentů. Slavnostní večer s předáváním cen proběhl ve čtvrtek 25. ledna 2018 v prostorách Staré čističky odpadních vod v Praze – Bubenči.

 

Zdroj a foto: ROSSMANN

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Podporujeme