Ross tvoří jedinečný design pro Coffeshop company

Kromě běžného standardu – materiálů, ze kterých se vyrábějí světelné a nesvětelné reklamy, společnost Ross nabízí svým zákazníkům jedinečné a jejich kultuře brandu přizpůsobená řešení, které spojují různorodé materiály v kompaktní a designově atraktivní celek.

Takovým příkladem je i návrh a realizace originálního loga pro kavárenskou síť COFFESHOP COMPANY, která si společnost Ross vybrala za partnera právě na základě specifického přístupu a atraktivního návrhu řešení.

Interiérové ​​logo je specifické tím, že se v něm spojují a kombinují různé druhy přírodních materiálů. Základ 3D loga tvoří dřevěná prkna zafrézovanou do kruhovitého tvaru. Střed loga je z jutoviny doplněn o potlačovány dřevěné komponenty s motivem kávy. Celý kontext loga dotváří digitální potisk s vzezřením zvětralého dřeva a komatexová písmena.

Kromě interiérového loga vyrábí společnost pro kavárny interiérové ​​světelné 3D nápisy, vnější označení provozu i ostatní doplňkový sortiment zabezpečující nejen podporu prodeje, ale i výjimečnou atmosféru prostředí, kterou si mohou zákazníci  vychutnat v nákupních centrech po celém Slovensku.

Zdroj a foto: Ross, POPAI CE

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010