Multifunkční reklamní předmět z vlnité lepenky

Společnost THIMM vyvinula z ekologické vlnité lepenky držák na mobil v podobě kapsy pro pohodlné nabíjení mobilu a získává za něj mezinárodní cenu za haptickou reklamu. Kapsa z vlnité lepenky na nabíjení mobilu a chytrých hodinek se může využít mimo jiné i jako visačka na dveře hotelových pokojů.

Při vyhlašování výherců cen Promotional Gift Award získala společnost THIMM ocenění v kategorii „Drobné reklamní dárky“ za držák na mobil v podobě kapsy z vlnité lepenky pro pohodlné nabíjení mobilu. Udílení cen se uskutečnilo 20. března ve World Conference Center v Bonnu (Německo). Porota této mezinárodní soutěže oceňuje už od roku 2003 kreativní reklamní předměty.

Držák na mobil v podobě kapsy z vlnité lepenky je reklamní předmět s přidanou hodnotou pro hotely. Jednou z funkcí držáku na mobil je jeho využití jako visačka na dveře hotelového pokoje s nápisem „Prosím nerušit“ nebo „Prosím uklidit pokoj“. Další funkcí je dárek pro hotelové hosty, kteří kapsu využijí pro pohodlné nabíjení mobilu. Držák na mobil je vhodný pro všechny běžné mobily i chytré hodinky. Do kapsy je možné kromě mobilu schovat také napájecí kabel. Díky tomu se eliminuje riziko zakopnutí o kabel. Pro chytré hodinky je v kapse integrována úchytka. Držák s mobilem lze během nabíjení zavěsit na zástrčku v elektrické zásuvce.

Tento reklamní předmět byl vyroben z udržitelné vlnité lepenky typu E, která je velmi tenká a lze ji dobře potisknout, a to i oboustranně. V kombinaci s digitálním tiskem se nabízejí další možnosti využití i pro další odvětví, která hledají ekologickou alternativu k držákům na mobil z plastu.

Zdroj a foto: THIMM, POPAI CE

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010