První Micro LED displej od LG nastavuje nový standard technologie komerčních displejů

LG uvádí na klíčové trhy v Severní a Jižní Americe, Evropě, Asii a Středním východě nové řešení komerčních Micro LED displejů LG MAGNIT. Toto řešení poskytuje bezprecedentní kvalitu obrazu a spolehlivost díky technologii displeje se speciální černou vrstvou vyvinutou v LG (LG Black Coating) a také díky snadné modulární instalaci.

Dalším krokem ve vývoji technologie komerčních displejů je Micro LED, kde je přímo základní deska osazená mikroLED diodami. LG MAGNIT tak dosahuje ostřejšího obrazu, vyššího kontrastu a širších pozorovacích úhlů. Nová vrstva (Black Coating) vyvinutá v LG je aplikovaná na přední stranu displejů a pomáhá s vylepšením kontrastu a přesnosti barev a zároveň chrání LED pixely před vlhkostí, prachem a dalšími externími vlivy. Tato vrstva také minimalizuje odlesky a usnadňuje čištění otisků prstů a dalších nepříjemných nečistot.

Všestranný LG MAGNIT je ideální pro náročné zákazníky, kteří hledají řešení displeje o velikosti 163 palců (414 cm) v rozlišení 4K pro sledování filmů, seriálů a sportovních přenosů. Platforma LG WebOS využitá v displeji pro snadnou navigaci a rychlou správu mnoha užitečných funkcí a nastavení. Vynikající kvalita obrazu je dále podpořená obrazovým procesorem α (Alpha) s umělou inteligencí, který využívají i další špičkové televizory LG. Jeho hlavní funkcí je inteligentní analýza zdrojového signálu a automatická optimalizace vizuálního výstupu v reálném čase.

Snadná instalace a nastavení

Kromě skvělého obrazu jsou výhodou LG MAGNIT také snadná instalace a nastavení. Každý kabinet Micro LED má rozměry 600 mm x 337,5 mm x 44,9 mm a spojuje se s dalšími kabinety přímo bez použití kabelů, takže při montáži lze téměř kdekoli velmi snadno vytvořit libovolně velkou zobrazovací plochu. Díky speciálnímu LG konektoru jsou obrazová data mezi kabinety snadno a rychle přenášená bezdrátově. Napájení je pak řešené integrovanými konektory po stranách jednotlivých kabinetů. Tato koncepce redukuje časovou náročnost instalace kabelového propojení celé konstrukce. Stačí pouze několik kabelů na zadní straně displeje k připojení systémového kontroléru a napájecího zdroje.

Představení novinek v oblasti komerčních LED displejů je pro nás vždy zajímavou událostí a nejinak tomu je i v případě řady LG MAGNIT,“ řekl Paik Ki-mun, vedoucí divize komerčních a informačních displejů v LG Electronics Business Solutions Company. „Kombinace výjimečné kvality obrazu, rozšiřitelnosti a pohodlného sestavení dělá z LG MAGNIT vhodné řešení digitálních komerčních LED displejů pro mnoho různých komerčních a veřejných prostorů, včetně výstavišť, korporátních a hotelových lobby, luxusních butiků, přenosových studií, řídících místností, výstavních sálů a muzeí.“

Zdroj a foto: LG Electronics

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010