Prodejna Lidl v Turnově se otevírá již 23. června

3542 zobrazení

V sobotu 23. června se znovu otevírá prodejna Lidl v Turnově. Po několikatýdenní modernizaci se zákazníci mohou těšit na nový interiér. Výraznou proměnou prošlo také parkoviště, které bylo předlážděno a kde přibyla parkovací místa.

Při modernizaci Lidlu v Pražské ulici byly využity prvky nového konceptu prodejen, jež zákazníkům přinesou líbivější vzhled a větší komfort během nakupování. Zaměstnancům pak změny zjednoduší manipulaci se zbožím, obsluhu zákazníka a v neposlední řadě údržbu prodejny.

Již při vstupu do prodejny bude zákazníky vítat praktické zádveří. Interiér budovy je prostorný s dostatkem denního světla. Na stěnách nově visí 3D grafické nápisy, které usnadňují orientaci na prodejní ploše, příjemný pocit z nákupu pak umocňuje dominantní šedá barva, použité LED osvětlení či dřevěné prvky sjednocené v dekoru světlého dubu. Zákazníci se dále mohou těšit na vylepšenou pekárnu či nové pokladny s velkým odkládacím prostorem a ergonomickými místy pro zaměstnance. Větší výběr než doposud pak budou mít zákazníci i v případě čerstvých potravin. Zakoupit si budou moci také teplé nápoje z kávomatu.

„Při modernizacích našich prodejen myslíme především na zákazníky, kterým nabízíme komfortnější nakupování od začátku až do konce. Snažíme se tak vyjít vstříc jejich potřebám, jež se za poslední roky výrazně změnily,” okomentovala modernizaci Zuzana Holá, tisková mluvčí společnosti Lidl.

Otevření prodejny bude spojeno se speciální akcí. Půjde o výhodnou nabídku vybraných druhů zboží, jež budou moci zákazníci v týdnu od 25. června do 1. července nakoupit levněji.

Turnovská prodejna se zařadila mezi dalších několik desítek prodejen Lidl, které se v poslední době dočkaly remodelingu.

 

Zdroj a foto: Lidl

RELATED ITEMS