PPG otevřela v Brně vlajkovou prodejnu sítě Dům barev

Společnost PPG, výrobce nátěrových hmot a specializovaných výrobků, představila v Brně novou prodejnu Dům barev. Dům barev je specializovaná síť prodejen barev, laků a příslušenství s prodejními místy po celé České republice a spolu se značkami jako jsou PRIMALEX®, BALAKRYL® a BONDEX® spadá pod PPG.

„Vstupujeme do budoucnosti, která si cení kvality, udržitelnosti a inovací, a nová prodejna PPG v Brně je připravena stát v čele této revoluce,“ uvedl Jan Šipan, obchodní ředitel PPG pro Českou republiku, divize Architectural Coatings. „Naše nová vlajková prodejna bude místem implementace moderních pokladních technologií a vzorem a zdrojem inspirace pro naše franšízanty, obchodní partnery a zejména maloobchodní zákazníky.“

Prodejna o rozloze zhruba 350 m2 je koncipována jako energeticky úsporná – celé chlazení i vytápění řídí centrální systém, který si teplotu reguluje dle předchozího zadání sám. Na prodejně jsou umístěny reklamní online bannery přímo za pokladnou, kde se střídají jednotlivé akce a nabídky pro zákazníky. U míchárny barev se nachází zákaznické posezení s televizí, kde běží videa z prezentací a aplikací pod vedením odborníků z PPG. Zákazníci si také na speciální stěně mohou vyzkoušet omyvatelnost prémiového nátěru Primalex Ceramic.

Nejprodávanějšími produkty sítě Dům barev jsou dlouhodobě Primalex Plus a Primalex Polar, zákazníci ovšem stále častěji volí i omyvatelný Primalex Fortec a čistitelný Primalex Ceramic. Jak se vyrábí nátěr Primalex Plus PPG představuje v doprovodném videu z výrobního závodu v Břasích.

Prodejna nabízí komplexní sortiment barev, laků, ředidel, příslušenství a dalších doplňujících produktů, které jsou potřeba při malování a natírání. Barvy lze na místě namíchat pomocí tónovacího automatu, a to do více než 20 000 odstínů. Profesionální personál navíc PPG pravidelně školí a vzdělává. Zaměstnanci jsou tak připraveni zákazníkům vždy poradit, ať už jde o vhodný výběr produktu nebo jeho správnou aplikaci.

Novou prodejnu Dům barev Brno, Kaštanová najdete na adrese Kaštanová 579/76, 620 00 Brno. Dům barev Brno, Kaštanová má otevřeno sedm dní v týdnu a zaměstnává šest lidí.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010